«گابریل کالدرون» سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس امروز (شنبه) با انتشار پیامی در صفحه مجازی خود از هواداران این تیم خداحافظی کرد و نوشت: در فرودگاه هستم تا به آرژانتین بروم. دوست نداشتم بدون خداحافظی از هواداران پرسپولیس بروم، هوادارانی که بهترین در دنیا هستند؛ این را همه می‌گویند و من هم پس از شش ماه حضورم در ایران تایید می کنم. از اعتماد و لطف هواداران ممنونم. از بازیکنان تیم هم تشکر می‌کنم که به من اطمینان کردند، بازیکنانی که با تمام وجود تلاش کردند، بدون هیچ توقعی.

انتشار این متن باعث شد تا بسیاری به این فکر بیفتند که سناریوی استراماچونی و استقلال در حال تکرار برای پرسپولیس و کالدرون است. 

باشگاه پرسپولیس قسط اول قرارداد کالدرون را پنج‌شنبه به حساب این مربی آرژانتینی واریز کرده و این مبلغ از روز سه‌شنبه جاری قبل برداشت است. در صورتی که کالدرون قصد جدایی از سرخپوشان را داشته و نخواهد به ایران بازگردد، باشگاه پرسپولیس نباید مبلغ دیگری به کالدرون پرداخت کند.

این در حالی است که اگر باشگاه پرسپولیس بخواهد با این مرد آرژانتینی قطع همکاری کند، باید تمام مبلغ قرارداد وی را پرداخت کند. گفته می‌شود یکی از شرایط ادامه همکاری کالدرون با باشگاه پرسپولیس برکناری یا استعفای افشین پیروانی است. این خبر از سوی نزدیکان پرسپولیس تکذیب شد چرا که مدیر تیم فوتبال پرسپولیس مورد حمایت محمد حسن انصاری‌فرد قرار دارد.

این مطلب برایم مفید است
8 نفر این پست را پسندیده اند