بر اساس نقل قول منتشر شده از علی فتح الله زاده که شب گذشته از عضویت در هیات مدیره باشگاه استقلال استعفا داده بود، ظاهرا دراگان اسکوچیچ یکی از سرمربیان مدنظر باشگاه تهرانی برای جانشینی آندره آ استراماچونی است.

در حالیکه سرنوشت بازگشت استراماچونی به تهران نامشخص است باشگاه استقلال در نظر دارد تا گزینه‌های احتمالی برای معرفی جانشینی این سرمربی را معرفی کند و بر این اساس شنیده می‌شود فرهاد مجیدی و دراگان اسکوچیچ گزینه‌های نهایی هستند.

نام اسکوچیچ حوالی نیمکت استقلال در حالی پدید آمده که این سرمربی کروات مدتی پیش به پیشنهاد چشمگیر باشگاه تراکتور تبریز پاسخ منفی داده بود و حاضر نیست در شرایط بحرانی استقلال به این تیم برود. اسکوچیچ از وضعیت همکاری با صنعت نفت به این دلیل ناراضی بوده که دستمزد بازیکنانش به موقع پرداخت نشده و بعید است با چنین وضعیتی که در استقلال هم موجود است و یکی از دلایل قهر استراماچونی بوده، به تیم تهرانی بپیوندد.

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان برنامه تمرینی شاگردانش پس از تعطیلات لیگ برتر را مشخص کرده است و خودش هم پس از تعطیلات و سفر به کرواسی دوباره به آبادان برمی‌گردد. این سرمربی تا پایان فصل با نفت قرارداد دارد و مشکل او برای پرداختی بازیکنان هم در هفته آینده با وعده مسئولان باشگاه برطرف خواهد شد تا دغدغه‌ای از این بابت نداشته باشد.

مدیر برنامه اسکوچیچ هم با تکذیب پیشنهاد باشگاه استقلال، تاکید کرد این سرمربی کروات به قراردادش با باشگاه صنعت نفت پایبند است.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند