حجت‌الاسلام حیدر مصلحی شامگاه چهارشنبه در یادواره شهدای طلاب و روحانیون شهرستان کاشان ضمن اشاره به طرح افول آمریکا توسط رهبر معظم انقلاب تصریح کرد: چندین میلیون مقاله از اندیشمندان آمریکایی درباره افول آمریکا اظهار نظرات متعددی داشتند بانوی که ۷۰ درصد مقالات منشاء افول آمریکا را انقلاب اسلامی دانستند؛ اظهارات اخیر رئیس جمهور آمریکا نیز در یک سال اخیر نشان‌دهنده افول آمریکا است.

وی با بیان اینکه آمریکا خود را کدخدای دنیا می‌داند، اذعان داشت: ۴۰ یهودی صهیونیستی شهرک سینمایی هالیوود را ایجاد کردند و با وجود آنکه برخی از آنان ورشکست می‌شوند اما همچنان با پشتکار قوی راه را ادامه می‌دهند و امروز این شهرک سینمایی فیلم‌های متعددی علیه اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی در جهت بدبین کردن مردم جهان نسبت به اسلام تولید می‌کند. 

وزیر اسبق اطلاعات با بیان اینکه ما باید با تاسی به قرآن کریم و عمل به "فاستقم کما امرت" در راه اسلام و انقلاب قدم برداریم، تاکید کرد: امروز آمریکا و اروپا در بن‌بست هستند چراکه یکی از نمونه‌های بن بست اجتماعی این کشورها آن است بیش از ۵۰ درصد نوزادان متولد شده در آمریکا سر کوچه‌ها گذاشته می‌شوند و پدر و مادر آنان مشخص نیست.

وی با بیان اینکه آینده اروپا برای اسلام است، گفت: پنج سال قبل دستگاه‌های اطلاعاتی مخالف نظام مقدس جمهوری اسلامی در پروژه نفوذ با یکدیگر به توافق رسیدند و بر همین اساس رویکرد جدیدی را در پیش گرفته به نحوی که ترور فیزیکی و ترور شخصیتی یکی از اقدامات دشمن است؛ آیت الله طالقانی تا قائم مقامی رهبری پیش رفت اما دشمن مهدی هاشمی را به عنوان عامل نفوذی در کنار او قرار داد و بدون تعارف عملکرد مهدی هاشمی به نتیجه رسید.

مصلحی نفوذ جریانی را یکی دیگر از اقدامات دشمن است، افزود: دشمن با جریان‌سازی، مردم، مسئولان و نخبگان را دچار اشتباهات محاسباتی می‌کند چراکه بر اساس آیات قرآن دشمن ۱۰ اقدام را انجام می‌دهد تا دچار اشتباه شویم.

وی با بیان اینکه "مجلس ملی" به جای "مجلس انقلابی" یکی از نمونه‌های نفوذ دشمن است، ابراز داشت: تهدید یکی دیگر از اقدامات دشمن است به نحوی که در برجام که با وجود تمامی اقدامات سیاست‌مداران ما هیچ نتیجه‌ای نداشت، رئیس جمهور اسبق آمریکا قبل از مذاکره در مصاحبه تلویزیونی ایران را تهدید می‌کرد.

وزیر اسبق اطلاعات ضمن اشاره به اغتشاشات اخیر تاکید کرد: دشمن چندین سال برای این موضوع برنامه‌ریزی کرده بود اما با یک سخنرانی رهبر معظم انقلاب تمامی نقشه‌های دشمن را نقش بر آب کرد و با حمایت از تصمیم سران قوا آتش فتنه را در نطفه خفه کردند.

وی با بیان اینکه نیمی از بیانیه گام دوم انقلاب ۴۰ سال عمر انقلاب را توصیف کرده است، اذعان داشت: عربستان در قضیه برداشتن بشار اسد ۴۰ میلیارد دلار به اردن پول داد تا داعش در آن کشور آموزش ببیند اما شهید حججی‌ها برای دفاع از حرم آل الله تقدیم اسلام شد و اجازه ندادند تا دشمن به اهداف خود برسد.

این مطلب برایم مفید است
21 نفر این پست را پسندیده اند