حجت نظری عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران درباره کارت‌بلیت رایگان مترو و اتوبوس سربازان اظهار داشت: بخشی از هزینه‌های این کارت‌ها را قرار بوده است ستاد کل نیرو‌های مسلح تأمین کند و براساس پیگیری‌هایی که انجام داده‌ایم، گره کار در حوزه اجرایی بوده است.

وی به استعفای محسن پورسیدآقایی معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران اشاره کرد و گفت: این موضوع هم سبب شده است که ارائه کارت‌بلیت مترو و اتوبوس به سربازان با کندی پیش رود.

این عضو شورای شهر تهران ادامه داد: ما انتظار داریم اقدامات بین‌بخشی در این راستا انجام شود، حتی اگر دولت نیز ورود یابد، کار‌ها سرعت بیشتری خواهد داشت.

نظری خاطرنشان کرد: در حال حاضر، یوسف حجت به عنوان سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران انتخاب شده و برای اینکه موضوع کارت‌بلیت متروی سربازان محقق شود، باید اجازه دهید تا ایشان به امور مسلط و کار‌ها را پیگیری کند.

وی در پاسخ به این پرسش که زمان دقیق ارائه کارت‌بلیت‌ها چه موقع خواهد بود، گفت: اطلاعی در این راستا ندارم، ممکن است زودتر از زمان وعده داده شده و یا دیرتر محقق شود. عضو شورای اسلامی شهر تهران در مورد حذف دوچرخه‌های نارنجی در پایتخت گفت: من خود مشتری این دوچرخه‌ها بودم و بازگشت آن‌ها به سطح شهر تهران را پیگیر هستم.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند