محمدرضا طالقانی پیشکسوت قدیمی و سرشناس کشتی ایران که سابقه ریاست فدراسیون این رشته را هم در کارنامه دارد،با حضور در تلویزیون اینترنتی "تیوا" هشدارهای مهمی را در آستانه المپیک در خصوص کشتی ایران به همه داد.

 محمدرضا طالقانی در این خصوص گفت: من دلم می خواهد فقط یک نکته را بگویم و آن هم یک خواهش از مردم و مسئولین است که بخاطر ایران برای المپیک،المپیکی فکر کنیم. اگر محمد بنا از اوضاع گلایه دارد و می گوید این رسمش نیست، به این علت است که او دغدغه دارد و قبلا امتحانش را با سه مدال طلا پس داده است.چیزی که ممکن است ما دیگر به آن نرسیم پس باید قدر داشته هایمان را بدانیم.در کشتی آزاد هم همینطور. من خواهش می کنم از همه مسئولین که کمک کنند. نگاه به ورزش در جهان تغییر کرده و به یک صنعت تبدیل شده است.

طالقانی ادامه داد: چه بخواهیم چه نخواهیم ورزش در جهان فراگیر شده و ما با کسب یک مدال در ورزش می توانیم پرچم کشورمان را در جهان بالا ببریم.به احترام مدال طلای المپیک همه جهان به پا می ایستند و امیدوارم اتفاقی نیفتد که حسرت بخوریم چرا به جای یک مدال،۴ مدال نگرفته ایم. امیدوارم همه به هم کمک کنیم و بتوانیم در المپیک موفقیت کسب کنیم تا لبخند بر روی لبان مردم این سرزمین بیاید.من از نمایندگان مجلس هم می خواهم که در این مدت باقی مانده حمایت کنند و بودجه بدهند تا ورزشکاران ما بتوانند موفقیت کسب کنند.

 

این مطلب برایم مفید است
7 نفر این پست را پسندیده اند