متن تذکرات کتبی که در جلسه علنی امروز توسط علی اصغر یوسف نژاد قرائت شد، به شرح زیر است:

محمود صادقی به همراه ۲۴ نفر از نمایندگان تهران به رییس جمهور، رییس سازمان حفاظت محیط زیست و وزیر کشور: چرا درباره منشاء بوی نامطبوع در تهران و مقابله با آن اقدام موثری انجام نمی دهید.

سید جواد ساداتی نژاد به وزیر راه: چرا در طرح اقدام ملی مسکن استان اصفهان، نام دومین شهرستان استان یعنی کاشان فراموش شده است.

قاضی پور به وزیران اقتصاد و صنعت: تسهیل در اختصاص سرمایه در گردش به کارخانجات و کارگاه های تولیدی فعال که تولید خود را صادر و ارز وارد می کنند، به وزیر میراث فرهنگی: تسریع در مرمت و بازسازی ساختمان های قدیمی خیابان امام شهرستان ارومیه.

قاضی پور و محجوب به وزیر راه: ضرورت گنجاندن اولویت های اصل ۳۱ قانون اساسی درباره کارگران و روستاییان در اجرای طرح مسکن ملی.

حاجی دلیگانی به وزیر نفت: چرا صدور مجدد کارت سوخت خودروهای سنگین تا ۲ ماه طول می کشد.

سید قاسم جاسمی به وزریر بهداشت و وزیر علوم: دلیل پیگیری لایحه اصلاح کاهش سهم ایثارگران از ۳۰ به ۵ درصد چیست؟

رضا انصاری به وزیر آموزش و پرورش: چرا وعده شما برای اجرای رتبه بندی فرهنگیان عملی نمی شود.

سید تقی کبیری به وزیر علوم: دستور سریع برای تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی دانشگاه فنی و حرفه ای صادر کنید.

شهریاری به وزیر نفت: لزوم نظارت بر سوءمدیریت شرکت پخش فراورده های نفتی و توزیع کپسول های گاز در زاهدان.

سید محمد جواد ابطحی به رییس جمهور: با توجه به گذشت ۶ سال از دوره ریاست جمهوری شما و مسئولیت اداره اجرایی کشور نسبت به رفع مشکلات مردم اقدام کنید، به وزیر اقتصاد: تعجیل در حذف رمز دوم یکبار مصرف کارت های بانکی و استفاده اجباری از آن با توجه به محدودیت های بسیاری از شهروندان.

قاضی پور و حضرت‌پور به وزیر نیرو: تسریع در احداث سدهای نازلو و باراندوز پس از جلسه ستاد احیای دریاچه ارومیه در حضور معاون اول رییس جمهور و آب بندهای خانقاه سرخ و قره باغ.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند