در خصوص شکایتش از این باشگاه به فیفا توضیح داد: من از استقلال به فیفا شکایت کردم و منتظر پاسخ فیفا هستم. من نمی‌خواهم درباره مبلغ آن صحبت کنم که باشگاه استقلال چه مقدار باید به من بپردازد. این مربوط به وکیل و مدیربرنامه‌های من است.

وی ادامه داد: من تنها می‌خواهم از هواداران استقلال عذرخواهی کنم زیرا مجبور بودم راهم را از آنها جدا کنم و به دنبال پولم در دادگاه‌ها باشم.

بازیکن پیشین استقلال در خصوص مذاکره با باشگاه استقلال با توافقی دوجانبه گفت: مدیران این باشگاه با من "رو راست" نبودند آنها برای حل کردن مشکل با من تماس نگرفتند من حتی آماده بودم که به ایران برگردم و با توافقی دوجانبه خودم را دوباره به هواداران استقلال ثابت کنم. این تقصیر من نبود که در جلسه تمرینی اول یا دوم دچار مصمومیت جدی شدم که باعث شد سه ماه و نیم از میادین به دور باشم.

نایدنوف درباره انتخاب استقلال گفت: قبل از حضور در ایران من پیشنهادهای مختلفی از تیم‌های خوب اروپایی داشتم اما با مشورتی که با مدیر برنامه‌هایمان انجام دادم تصمیم گرفتم به ایران بیایم تا خودم را در آسیا اثبات کنم اما گاهی اوقات اتفاقات آن طور که برنامه‌ریزی می‌کنیم پیش نمی‌رود. متاسفانه از زمانی که به ایران آمدم مسیر فوتبالی من تغییر کرد و آینده‌ام دگرگون شد.

وی درباره اینکه اکنون در چه تیمی عضویت دارد اظهار کرد: من اکنون در کشورم هستم و دو جراحی انجام دادم. دوران نقاهتم را سپری می‌کنم و امیدوارم از ژانویه با تیم جدیدم دوباره به میادین بازگردم.

نایدنوف در پایان عنوان کرد: من بسیار متاسفم که درباره استقلال خبرهایی مبنی بر بدهکاری به بازیکنان مختلف می‌خوانم. چنین باشگاهی با آن همه هوادار پرشور و مهربان، شایسته چنین اتفاقاتی نیست. من برای استقلال آرزوی قهرمانی و موفقیت دارم.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند