باشگاه پرسپولیس تا ۵ دی ماه مهلت دارد تا مطالبات گابریل کالدرون را پرداخت کند تا مانع فسخ قرارداد یک‌طرفه او شود این در حالی است که زمان پرداخت قسط دوم کالدرون هم به زودی فرا می‌رسد و این باشگاه مجبور به پرداخت ۳۰۰ هزار دلار دیگر به سرمربی آرژانتینی خود خواهد شد.

کالدرون اخیرا تاکید کرده تا ۵ دی صبر می‌کند و اگر پول پرداخت نشود در مورد آینده‌اش در پرسپولیس تصمیم خواهد گرفت. تصمیمی که استراماچونی اتخاذ کرد و رفتن را به ماندن ترجیح داد.

مدتی پیش عنوان شد که کالدرون با ارسال نامه‌ای به باشگاه پرسپولیس تهدید و در واقع اقدام قانونی برای فسخ قرارداد یک‌طرفه را آغاز کرده است. سرمربی آرژانتینی در حقیقت فقط در مصاحبه‌هایش تهدید به جدایی نکرده و اقدامات قانونی خود را هم در این زمینه انجام داده است.

باشگاه پرسپولیس در حال حاضر ۱۸۶ هزار به کالدرون پرداخت کرده و باید تا ۵ دی ماه ۱۱۴ هزار دلار دیگر به سرمربی خود پرداخت کند تا او بدین ترتیب فقط پیش قراردادش را دریافت کرده باشد. پیش قراردادی که باید مدیریت پیشین پرسپولیس در زمان عقد قرارداد به کالدرون می‌داد که این اتفاق رخ نداد. در پایان نیم‌فصل هم که فقط یک بازی دیگر آن باقی مانده، کالدرون باید ۳۰۰ هزار دیگر به عنوان قسط دوم قراردادش دریافت کند. در واقع پرسپولیس باید تا چندی دیگر ۴۱۴ هزار دلار به سرمربی‌اش بپردازد.

کل قرارداد کالدرون بدون در نظر گرفتن آپشن‌هایش ۸۵۰ هزار دلار است در حالی که مبلغ آخرین قرارداد برانکو با پرسپولیس ۷۰۰ هزار دلار بود. سرمربی آرژانتینی در شرایطی با این قرارداد سنگین به پرسپولیس آمد که نزدیک به دو سال بدون تیم بود و شاید می‌شد او را حتی با نیمی از قراردادش هم به پرسپولیس آورد. هر چند وقتی جونیور با آن سطح فنی توسط مدیران وقت پرسپولیس با مبلغ ۵۷۰ هزار دلار ( به گفته انصاری‌فرد) جذب شد، نمی‌شود بیشتر از این انتظار داشت.

نکته جالب توجه اینکه اخیرا شایعه شده بود کالدرون با پیشنهاد ۴ میلیون دلاری تیم ملی امارات مواجه شده که این خبر از سوی مسئولان فدراسیون این کشور تکذیب شد.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند