گابریل کالدرون با درخشش او و سایر بازیکنان همچنین مهدی ترابی، وحید امیری، علی علیپور و... با بردی شیرین در اصفهان، به تهران برگشت.بشار در این مورد گفت:بازی هیجان انگیز و جذابی را به نمایش گذاشتیم. پرسپولیس  همان تیمی بود که قبلاً در ۳ فصل قبل قهرمان شده و حالا با تقویت بیشتر بازیکنانش برای موفقیت‌های دوباره به لیگ برگشت است. ما همان پرسپولیسی شدیم که هواداران انتظارش را می کشیدند. تا به حال خیلی خوب جلو آمدیم و مقاومت و مبارزه کردیم. از این به بعد هم چنین کاری انجام خواهیم داد.

وی اضافه کرد: بازیکنان ما به بلوغ تاکتیکی و هماهنگی کامل رسیدند. البته انتظارات از تیم ما بسیار بالاست اما پتانسیل و توان تیم مان هم افزایش یافته ولی باید کارمان را با انگیزه‌های بیشتری پیش ببریم. تا به حال خیلی خوب جلو آمدیم و مقاومت و مبارزه کردیم. از این به بعد هم چنین کاری انجام خواهیم داد. باید ثابت کنیم که چرا قهرمان فصل پیش بودیم. بازیکنان هم در بازی ها می گویند ما پرسپولیس هستیم و با توجه به شرایط جدول فقط کافی است چند بازی دیگر را ببریم تا اعتمادها را جلب کنیم. حتی معتقدم در همین نیم فصل نیز با کسب برد در سه بازی باقی مانده، قهرمان می‌شویم.  من کاری به جدول رده بندی ندارم و تا زمان پایان نیم‌فصل نگاهی به آن نمی کنم فقط می دانم حق مان قهرمانی است. 

او گفت: در بازی با ذوب‌آهن هم بسیار خوب و زیبا بازی کردیم و توانستیم مالکیت توپ را در اختیار بگیریم و گل بزنیم. این شرایط ما را به سمت موفقیت های بیشتری پیش می برد. در چند بازی دیگر این فصل هم عالی بودیم. فکر می کنم برو د جام حدفی به همه ما روحیه بالایی داده زیرا در تمرینات و بازی اخیر پیشرفت کردیم. این وضعیتی است که همه ما انتظارش را می کشیدیم.  بشار در نهایت گفت: در بازی با ذوب آهن، از عملکرد خودم رضایت داشتم. جدا از پاسی که  به علیپور دادم و پنالتی گرفت، یک موقعیت عالی داشتم که تصمیم گرفتم در آن صحنه خودم به توپ ضربه بزنم و توپ را از بالای سر دروازه‌بان ذوب آهن  به گل تبدیل کنم اما بدشانسی آوردم. ولی با این حال خوشحالم که توانستم در بخشی از بازی به تیم محبوبم کمک کنم. مطمئن باشید این وضعیت ادامه پیدا می کند و من باز هم می‌توانم برای پرسپولیس  مثمرثمر باشم. رضایت هواداران و کادر فنی برایم ارزش بالایی دارد و با تمام وجود می جنگم تا تاثیرگذار باشم.

 

این مطلب برایم مفید است
7 نفر این پست را پسندیده اند