دیلی میل گزارش داد، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا همچنین گفت، مردم به خاطر کم بودن فشار آب ۱۰ تا ۱۵ بار فلاش سیفون را در توالت‌ها می‌کشند.

رئیس جمهوری آمریکا در این نشست همچنین تاکید کرد که از سازمان حفاظت محیط زیست خواسته تا برخی از موارد را به سطح قبلش بازگرداند و ادامه داد: این لامپ‌های کم مصرف دوستدار محیط زیست بسیار گران هستند و قیافه شما را خوب نشان نمی‌دهند. موهای من زیر نور این لامپ‌ها نارنجی می‌شوند و من نمی‌خواهم اینطور جلوه کنم.

ترامپ همچنین به نوع شبکه توزیع آب در سراسر آمریکا اشاره کرد که باعث شده تا ساختمان‌ها با فشار پایین آب روبرو شوند و ادامه داد: این وضعیت باعث شده تا مردم برای حمام کردن و استفاده از سرویس‌های بهداشتی با مشکل فشار آب روبه‌رو شوند.

گفته شده مطالب مطرح شده در این جلسه توسط ترامپ باعث خنده شرکت کنندگان شده است.

این موضوع همچنین سوژه کاربران توئیتر شده و با کنابه به آن واکنش نشان دادند.

کاربری در همین راستا نوشته که چقدر عجیب است! چطور این لامپ ها باعث نارنجی نشان دادن کس دیگری به غیر ترامپ نمی شود؟!

کاربر دیگری می نویسد  هر نوری به طور کلی ترامپ را نارنجی نشان می دهد. به اضافه اسپری های برنزه کننده ای که از آن استفاده می کند.

کاربر دیگری با کنایه به ترامپ نوشت: ترامپ قبل از این که بهره وری این لامپ ها اثبات شود نارنجی بوده است.

کاربر دیگری هم نوشت: نکته جالب درباره این گونه از لامپ ها این است که فقط ترامپ را نارنجی نشان می دهد، نه آدمهای اطرافش را!

کاربری دیگری با متنی کنایه آمیز با توجه به حواشی  اخیر که در اجلاس ناتو بین ترامپ و جاستین ترودو نخست وزیر کانادا پیش آمد نوشت: خبر فوری: جاستین ترودو با ترامپ صورت نارنجی دیدار می کند.

این مطلب برایم مفید است
13 نفر این پست را پسندیده اند