الیاس نادران نماینده دوره هفتم، هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی صبح امروز(شنبه) با حضور در ستاد انتخابات کشور برای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد.

ثبت نام اعضای احتمالی لیست دوم اصولگرایان قم در انتخابات مجلس

 

همچنین براساس گزارش ایلنا سیدرضا اسماعیلی‌تبار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم در دولت احمدی‌نژاد و علی بیاتی مشاور شهردار سابق قم با حضور در فرمانداری قم برای کاندیداتوری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی نام‌نویسی کردند.

این چهره‌ها از افراد مورد نظر مجموعه ائتلاف بزرگ نیروهای انقلاب موسوم به ابنا در قم هستند که با نارضایتی از لیست اعلام شده به عنوان لیست اول اصولگرایان (امیرآبادی، ذوالنور و زاکانی) راه خود را جدا کرده و قرار است لیست دیگری با پرچم اصولگرایی و با نام ابنا تشکیل دهند.

ثبت نام دو نماینده ادوار 

حسن ونایی نماینده ادوار مجلس برای شرکت در انتخابات از حوزه انتخابیه ملایر و علی شاهرخی دیگر نماینده ادوار با برای شرکت در انتخابات از حوزه انتخابیه کوهدشت با حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور ثبت نام کردند.

امیرابراهیم رسولی، مشاور حدادعادل و مدیرمسئول هفته نامه نماینده با حضور در ستاد انتخابات کشور برای شرکت در انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد.

ثبت نام خواهر نماینده تهران

همچنین بنا به گزارش مهر، از حاشیه های جالب آخرین روز ثبت نام انتخابات مجلس یازدهم، ثبت نام خواهر «فریده اولاد قباد» نماینده مردم تهران در مجلس دهم و عضو فراکسیون امید، بود.  وی به خبرنگاران گفت: «مرا "قبادی" صدا کنید تا اشتباها با خواهرم اشتباه نشود» 

 

این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند