سردار محمدشرفی با حضور در ستاد فرماندهی پلیس راه آهن کشور ضمن بازدید و ارزیابی عملکرد پلیس راه آهن کشور گفت: خوشبختانه با اتخاذ مواضع حکیمانه توسط مقام معظم رهبری امام خامنه ای (مدظله العالی)، تدابیر هیئت رئیسه نیروی انتظامی و تلاش شبانه روزی تمامی فرماندهان و مجاهدان انتظامی در جای جای ایران اسلامی آشوبگران و متعرضان در حوادث اخیر از دستیابی به مقاصد شوم خود بازماندند و درس دیگری از شکست ناپذیری نیروهای انتظامی آموختند.

وی ادامه داد: یگان‌های تابعه پلیس پیشگیری در سراسر کشور ماموریت بسیار سنگینی در وقایع اخیر از نظر حفظ نظم و امنیت مراکز و منابع حساس و حیاتی بر عهده داشتند که با اشراف اطلاعاتی و با اجرای به موقع طرح های پدافندی و عملیاتی از گسترش ناامنی جلوگیری کردند.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا از کارکنان پلیس راه آهن کشور در برقراری نظم و امنیت حوزه استحفاظی به ویژه عملکرد مطلوب و قابل قبول در برقراری نظم و امنیت مراسم اربعین حسینی (ع) و همچنین حوادث اخیر قدردانی و ابراز رضایت کرد.

پلیس راه آهن آماده تر از همیشه در خدمت مردم 

سرهنگ حشمت اله ملکی فرمانده پلیس راه آهن کشور در جریان این بازدید با ارائه گزارشی از آمادگی و هوشیاری همیشگی کارکنان پلیس راه آهن در خدمتگزاری به مردم و کشور خبر داد.

وی افزود: با توجه به افزایش قیمت بنزین که اعتراضات مردمی را به همراه داشت و منجر به برهم زدن نظم عمومی توسط تعدادی از آشوبگران شد، پلیس راه آهن با آماده باش صد در صدی کارکنان و با اشراف اطلاعاتی، رصد و پایش اعتراضات پیش آمده، انجام طرح های بازدارنده و تشدید اقدامات کنترلی، تعامل با سایر یگان های انتظامی، بسیج، حراست شرکت راه آهن و سازمان ها امدادی همچنین با پیش بینی و تأمین ضرورت های پشتیبانی مأموریتی در سراسر خطوط ریلی کشور موفق به جلوگیری از هرگونه تعرض به سرمایه های ملی، امنیت مسافران و عدم تاخیر حرکت قطارها شد.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند