سرهنگ سعید عطاء‌اللهی در تشریح این خبر اظهار کرد: با تماس تلفنی یکی از متصدیان غرفه در ایستگاه متروی تجریش با پلیس مترو، مبنی بر اینکه یکی از خریداران وی به ازای خرید کالا، اسکناس تقلبی تحویل داده، تیمی از ماموران پلیس ایستگاه تجریش برای بررسی موضوع به غرفه اعلامی مراجعه که مشاهده کردند متصدی غرفه فردی را دستگیر کرده است.

این مقام انتظامی گفت: شاکی اظهار داشت متهم یک قطعه عطر از وی خرید کرده ولی به ازای پول، اسکناس تقلبی به وی داده که این اسکناس‌های تقلبی اختلاف‌های زیادی با پول واقعی دارد.

وی تصریح کرد: ماموران در بررسی‌های بیشتر مبلغ هشت‌میلیون ریال پول تقلبی شامل ۶۰ اسکناس صد هزار ریالی و ۴ اسکناس ۵۰۰ ریالی که در مجموع هشت‌میلیون ریال می‌شود را از متهم کشف کردند.

رئیس پلیس مترو با بیان اینکه متهم برای تحقیقات تکمیلی به دفتر پلیس منتقل شد، گفت: متهم در بازجوئی اولیه اظهار داشت کارگر ساختمان است که پس از چند روز کارکردن در ساختمان کارفرمای وی این وجوه را به عنوان دستمزد پرداخت کرده و از تقلبی بودن اسکناس‌ها اطلاعی ندارد.

عطاءاللهی عنوان کرد: با تشکیل پرونده مقدماتی، متهم برای سیر مراحل قانونی و کشف سایر جزئیات پرونده در اختیار کلانتری ۱۰۱ تجریش قرار گرفت.

 

این مطلب برایم مفید است
10 نفر این پست را پسندیده اند