در حالی خبر تیراندازی به ماموران شهرداری خرم آباد در کانال خبری شهرداری خرم آباد منتشر شده است که معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی لرستان در گفتگو با رسانه ها این خبر را تکذیب کرده است.

روابط عمومی شهرداری خرم آباد اعلام کرده است که عصر امروز یکشنبه ۲۰ آبان ماه عده ای از فروشنده نماها و اراذل با مامورین سد معبر شهرداری خرم آباد که در حال انجام وظیفه بودند درگیر شده و اقدام به تیراندازی با سلاح گرم کردند.

گفتنی است در پی درخواست های مردمی و همچنین در راستای اجرای وظایف قانونی، نیروهای اجراییات شهرداری خرم آباد با هماهنگی نیروی انتظامی در روزهای گذشته اقدام به جمع آوری دستفروشان و عاملین سد معبر در سطح شهر کرده اند.

ناصر کاکی رئیس اجراییات شهرداری خرم آباد در این رابطه گفت: این درگیری در پی آن رخ داد که نیروهای شهرداری بنا به روال گذشته اقدام به تذکر به دستفروشان و جمع آوری آنان از یکی معابر پر ازدحام کردند که متاسفانه با واکنش شدید، فحاشی و در نهایت تیراندازی برخی از فروشنده نماها مواجه شدند.

براساس این گزارش، سرهنگ رضا شیراوژن معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی لرستان در گفتگو با رسانه ها گفته است: خبر منتشر شده در برخی کانال های خبری مبنی بر تیراندازی به ماموران شهرداری خرم آباد در میدان امام حسین این شهر تکذیب می شود.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند