علی جدیدالاسلامی میزبان ایرانی کلارنس سیدورف اسطوره فوتبال هلند و میلان ایتالیا که حضورش در تهران خبرساز شده ، درباره حضور این مهمان سرشناسش در ایران توضیحاتی داد.

این مهندس ایرانی درباره حضور سیدورف در تهران گفت:«خیلی خوشحالم که توانستم در تهران میزبان جمعی از دوستانم باشم که یکی از آنها اسطور فوتبال هلند، باشگاه آژاکس، رئال مادرید و میلان ایتالیا است. من و خانواده ام این افتخار را داشتیم تا به سیدورف از زیبایی های کشورمان و خوبی های مردم مان بگوییم و از لحظه ورود و از همان پرواز به سمت تهران ، او تحت تاثیر این روی خوش قرار گرفته و خیلی دوست دارد با زیبایی های کشورمان هرچه بیشتر آشنا شود.»

او با اشاره به شایعات ایجاد شده برای این حضور گفت:«متاسفم که گروهی شایعاتی را ساخته اند که اصلا زیبنده ما ایرانی‌ها نیست. این دوست خوب فوتبالی من تنها برای سفری توریستی _تفریحی و آشنایی با ایران به کشورمان سفر کرده است اما انتشار یک سری عکس و نوشته های خلاف واقع که امیدوارم بر اساس اشتباه سهوی بعضی از رسانه رخ داده، حاشیه هایی را ایجاد کرده است. حاشیه‌هایی که اصلا زیبنده فرهنگ اصیل ایرانی ما نیست. امیدوارم رسانه های مربوطه ، از مردم بابت اشتباهش پوزش بخواهد. کاش با برداشت‌های غلط ، باوری اشتباه از فرهنگ ایرانی را برای یک چهره دوست داشتنی فوتبال جهان رقم نزنیم.»

این مطلب برایم مفید است
8 نفر این پست را پسندیده اند