به گزارش اسپوتنیک، پائولا وایت، رئیس کمیته مشورتی مسیحیت انجیلی در دولت ترامپ در نشستی به همراه دیگر رهبران و چهره‌های این فرقه مسیحیت در آمریکا در نشستی با دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا به بحث درباره "دستاوردهای ترامپ به نمایندگی از مسیحیان انجیلی از جمله در حوزه دفاع از آزادی مذهبی، مبارزه با اعتیاد به افیون، کاهش نرخ سقط جنین و معرفی نامزدهای محافظه‌کار و حامی حیات بشری برای انتصاب به عنوان قاضی دادگاه عالی" پرداختند.

پایگاه اینترنتی کاریزما نیوز گزارش کرد، این رهبران مذهبی در بخشی از این دیدارشان شروع به دعا کردن برای ترامپ با دست گذاشتن روی وی برای سربلندی او در آنچه که جلسات استماع یک استیضاح "ناعادلانه" خواندند پرداختند و وایت نیز تصویری از این لحظه منتشر کرد.

مسیحیان انجلیلی یکی از پایگاه های مهم حامیان ترامپ و از جمله نیروهای تاثیرگذار در سیاست آمریکا محسوب میشوند و برآورد شده که ۸۱ درصد از رای دهندگان سفیدپوست مسیحی انجیلی در سال ۲۰۱۶ به ترامپ رای دادند.

 

تصویر مربوط به این حرکت از سوی برخی کاربران در فضای مجازی مورد تمسخر قرار گرفت. یک کاربر این تصویر را دستکاری کرده و تصویر یک بالن ترامپ بچه را در آن قرار داد.

 

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند