شاید برایتان جالب باشد که بدانید نام بسیاری از مشاهیر روی موجوداتی عجیب گذاشته شده است در ادامه مروری داریم روی برخی از این اسامی:

 

 لئوناردو دیکاپریو

یک سوسک سیاه که اخیرا در جزیره بورنئو کشف شده است به نام لئوناردو دی کاپریو نامگذاری شد. این حشره توسط دانشمندان دانشگاه آتنو د میلانای فیلیپین و پژوهشگران هلندی کشف شد. یک نماینده از این گروه گفت: "ما به محض دیدن این حشره تصمیم گرفتیم نامش را لئوناردو دی کاپریو بگذاریم. ما می خواستیم با این نامگذاری مشخص کنیم که این موجود بسیار مهم است. افزون بر این که می دانیم لئوناردو دی کاپریو به علت توجه خود به اکوسیستم ها و مسائل زیست محیطی در سراسر جهان شناخته شده است."

فردی مرکوری

فردی مرکوری یکی از موسیقیدانان سرشناس جهان است.   سیارک ۱۷۴۷۳ در ۵ سپتامبر ۲۰۱۶ با افتخار از تأثیر برجسته مرکوری در دنیای موسیقی ، به "فرددی مرکوری" تغییر نام داد.

کریستیانو رونالدو

یک کهکشان که در سال ۲۰۱۵ کشف شد ، نام بازیکن سرشناس جهان، کریستیانو رونالدو را به خود اختصاص داد.گفته می شود این کهکشان حدود ۸۰۰ میلیون سال قدمت داشته است.

لیدی گاگا

لیدی گاگا نام یک سرخس است. این موسیقیدان سرشناس که برنده جوایز متعدد بین المللی است اعلام کرده که از این که نام یک سرخس را روی خود دارد بسیار خوشحال است.

دونالد ترامپ

دوزیست جدیدی که در پاناما کشف شده است به نام دونالد ترامپ نامگذاری شده است و این در حالی است که دونالد ترامپ نسبت به  تغییرات آب و هوایی بی تفاوت است.جالب است بدانید که هدف از نامگذاری این موجود با نام دونالد ترامپ این است که این موجود به علت سیاست های آب و هوایی غلط در معرض خطر انقراض قرار دارد.

 

این مطلب برایم مفید است
17 نفر این پست را پسندیده اند