روز جمعه " سوجیت ویلسون"، پسر بچه دو ساله هندی به عمق ۷ متری چاهی در ایالت "تامیل نادو" سقوط کرد و در پی این حادثه عملیات گسترده‌ای برای نجات جان او آغاز شد.

تلاش امدادگران برای حفر تونلی موازی برای دسترسی به "سوجیت" منجر به سقوط بیشتر او تا عمق ۳۰ متری چاه شد. طی عملیات نجات، اکسیژن به کمک‌ پمپ به عمق چاه پمپاژ می‌شد.

دوربین‌های تصویربرداری حرارتی بعد از ظهر روز شنبه گرما را که نشانه زنده ماندن این پسر بچه بود، تشخیص داده بودند. با این حال امروز (سه‌شنبه) امدادگران بوی ناشی از فاسد شدن جسد  "سوجیت" را تشخیص داده و مرگ او را اعلام کردند.

بدین ترتیب پس از چهار روز گرفتار ماندن در چاهی عمیق و چهار روز بدون آب و غذا به سر کردن، "سوجیت" قادر به تحمل این وضعیت نشده و جان باخت.

 مدیر بخش حمل و نقل و کمیساریای امداد و نجات هند اعلام کرد که با وجود تلاش بسیار تیم‌های امدادی برای نجات جان این پسر بچه، متاسفانه عملیات موفقیت‌آمیز نبوده و با اطلاع از مرگ او، دستور توقف روند حفاری صادر شده است.

بنا بر گزارش شبکه خبری اسکای نیوز و به گفته امدادگران، زمین صخره‌ای و سخت اطراف چاه، تلاش امدادگران و ماشین‌های حفاری برای نفوذ به عمق زمین و دسترسی به این پسر بچه را دشوار ساخته بود.

این مطلب برایم مفید است
70 نفر این پست را پسندیده اند