استقلال از هفته هشتم لیگ برتر و از ساعت ۱۹ در ورزشگاه آزادی تهران میزبان پارس جنوبی جم بود. نیمه نخست این دیدار با برتری ۲ بر صفر استقلال خاتمه یافت.

علی کریمی در دقیقه ۲۸ و مهدی قائدی در دقیقه ۲+۴۵ برای استقلال گل زدند.

موقعیت‌های حساس

بازی با میدان‌داری استقلال آغاز شد و این تیم چند موقعیت نصفه‌ونیمه در دقایق ابتدایی خلق کرد اما دروازه‌ها تا دقیقه ۲۵ بازی به طور جدی تهدید نشدند.

گل: در دقیقه ۲۸، استقلال گل نخست بازی را با شوت علی کریمی از فاصله حدودا ۲۵ متری به ثمر رساند. شوت مستقیم این بازیکن با اشتباه محاسباتی از سوی دخسوس همراه شد و توپ به راحتی تبدیل به گل نخست شاگردان استراماچونی شد.

بعد از گل نخست، استقلال به حملاتش ادامه داد. فرشید اسماعیلی در دقیقه ۳۳، جدی‌ترین موقعیت‌ بازی را از دست داد و توپ را در موقعیت تک به تک از فاصله ۱۰ متری به بیرون زد.

در ادامه پارس جنوبی برای جبران گل خورده، روی به بازی تهاجمی آورد و صاحب دو موقعیت گلزنی شد که هر دو ضربه جایی در چارچوب نداشت و چندان خطرساز نشد.

گل: در دقیقه ۲+۴۵ مهدی قائدی برای دومین بار دروازه حریف را گشود. ضربه زمینی مهدی قائدی از گوشه محوطه جریمه با برخورد به پای مدافع پارس جنوبی، از زیر دستان دخسوس وارد دروازه شد.

نیمه نخست این دیدار با دو گل به نفع استقلال تمام شد.

ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، میلاد زکی‌پور (کارت زرد)، عارف غلامی، علی کریمی، فرشید اسماعیلی، مهدی قائدی، وریا غفوری، مسعود ریگی، محمد دانشگر، آرش رضاوند و سجاد آقایی.

ترکیب پارس جنوبی: فرناندو دخسوس، مهدی ترکمان، فریبرز گرامی، علی عبدالله زاده، محمود شفیعی، مگنو باتیستا، کاخابر کاکاشویلی (ایمان باصفا 19)، بابک حاتمی، پوریا اریا کیا، رضا خالقی فر، محمد ابراهیمی.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند