سرهنگ فرهاد واقعی عنوان کرد: ساعت ۱۸:۰۰ روز گذشته سی ام مهر ماه از طریق مرکز فوریت های پلیسی یک مورد نزاع منجر به فوت صحنه درگیری به کلانتری ۱۵۶ افسریه اعلام شد.

این مقام انتظامی بیان داشت: پس از وصول خبر بلافاصله تیمی از ماموران کلانتری برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی حضور یافتند و عوامل اورژانس نیز در صحنه حاضر شدند و فوت مقتول را در اثر اصابت سلاح سرد به ناحیه سینه که دچار خونریزی شدید شده تایید کردند.

وی افزود: تحقیقات پلیسی نشان از این داشت که ۲ جوان ۱۸ ساله پس از فحاشی به والدین یکدیگر قرار ملاقات در محل حادثه می‌گذارند و پس از درگیری، قاتل با چاقویی که همراه داشت چند ضربه به سینه مقتول وارد کرده و به سرعت از محل متواری می‌شود.

سرهنگ واقعی ابراز داشت: با انجام تحقیقات پلیسی و هماهنگی‌های قضائی بلافاصله محل سکونت قاتل شناسایی شد و تیمی ازماموران کلانتری به نشانی قاتل مراجعه و بازجویی از پدر قاتل را آغاز می‌کنند که در این هنگام متهم به منزل مراجعه می‌کند.

کلانتر محله افسریه با اشاره به اینکه قاتل کمتر از یک ساعت شناسایی و دستگیر شد، افزود: قاتل به کلانتری منتقل و در همان تحقیقات اولیه به جرم ارتکابی اعتراف می کند.

وی با اشاره به اینکه قاتل که علت درگیری را فحاشی مقتول به والدینش اعلام کرده، اضافه کرد: کشف جزئیات پرونده در دستور کار قرار دارد.

این مطلب برایم مفید است
21 نفر این پست را پسندیده اند