داریوش شجاعیان را می‌توان یکی از بدشانس‌ترین فوتبالیست های ایران دانست؛ ستاره شماره ۲۳ استقلال فقط چند ماه بعد از بازگشت به میادین پس از ریکاوری از مصدومیت پارگی رباط صلیبی در مسابقات پایانی لیگ هفدهم،  یک بار دیگر اسیر بدشانسی شد و بار دیگر پارگی رباط صلیبی او را مدت زیادی از فوتبال دور خواهد کرد.

راهکار استقلال برای تعیین وضعیت شجاعیان

شجاعیان در سال ۹۵ در دیدار با ذوب آهن و در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا رباط صلیبی اش پاره شد و به همین خاطر جام جهانی ۲۰۱۸ را نیز از دست داد. او که از نیم فصل دوم فصل گذشته به میادین فوتبال برگشت و توانست در ترکیب استقلال بار دیگر به روزهای اوج خود نزدیک شود، حالا در دیدار روز گذشته با سایپا بار دیگر با مصدومیتی مشابه مواجه شد تا نوار بدشانسی هایش ادامه داشته باشد.

نکته قابل توجه اما درباره مصدومیت شجاعیان نحسی دقیقه ۳۶ برای او است. مساله عجیب این است که هم در دیدار ذوب آهن در دو سال پیش او در دقیقه ۳۶:۰۸ در برخورد با بازیکن حریف رباط صلیبی پاره کرد و هم در مسابقه روز گذشته با سایپا دقیقا در همین دقیقه (۳۶:۰۸) در برخورد با بازیکن تیم نارنجی پوش با این مصدومیت سخت مواجه شد.

به نظر می رسد ۳۶:۰۸ نحس‌ترین دقیقه برای شجاعیان محسوب می شود. بی تردید او که این روزها با حمایت هم‌بازیان و مربیان قدیمی اش هم مواجه شده، تلاش خواهد کرد تا بار دیگر به فوتبال برگردد اما قطعا شرایط برایش در آینده سخت تر خواهد بود. چرا که بعید است بتواند در فصل جاری لیگ برتر بار دیگر به اوج برسد و احتمالا در بازگشتش نیز این دقیقه عجیب را فراموش نخواهد کرد.

2630745

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند