سردار محمدعلی نوری نژاد درحاشیه بازدید از مرز خسروی اظهار کرد: در این مدت همچنین یک میلیون و ۷۰۰ هزار نفر از زائران حضرت اباعبدالله الحسین(ع) نیز پس از کسب توفیق زیارت به کشور بازگشته‌اند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر با موج بازگشت زوار از مرزهای خسروی، مهران، شلمچه و چذابه روبرو هستیم، گفت: با تمهیدات اندیشیده شده مشکلی در این خصوص نداریم.

نوری نژاد همچنین از حضور ۲۴ ساعته پلیس در مرزهای چهارگانه کشور خبر داد و گفت: خدمات رسانی نیروی انتظامی به زائران تا زمان بازگشت آخرین زائر از کربلای معلی ادامه خواهد داشت.

معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی در عین حال از زائران خواست تا در هنگام بازگشت در موکب‌ها و توقفگاه‌های درنظرگرفته شده استراحت کرده و از رانندگی در حالت خستگی و خواب آلودگی به طور جد خودداری کنند.

وی گفت: طبق گزارش همکاران ما در پلیس راهور، طی روزهای اخیر با افزایش سوانح رانندگی در جاده‌های کرمانشاه، خوزستان و ایلام روبرو بوده‌ایم که عمدتا نیز به خاطر خستگی و خواب آلودگی رخ داده است.

نوری نژاد در پایان با تقدیر از تلاش ماموران پلیس استان کرمانشاه در برقراری امنیت کافی برای زائرانی که مرز خسروی را برای تردد خود انتخاب کرده‌اند، گفت: خوشبختانه زیرساخت‌های خوبی در این مرز فراهم شده و زائران مشکل چندانی برای ورود و خروج نداشته‌اند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند