وزیر ورزش این روزها مشغول بررسی گزینه‌ها برای صندلی مدیریت استقلال است. در این بین نام کاظم اولیایی مدیرعامل اسبق این باشگاه بیش از هر گزینه دیگری، به صورت جدی شنیده می‌شود. البته خبر رسید او بازنشسته است و طبق قانون نمی‌تواند مدیرعامل استقلال شود. اولیایی اما در پاسخ به این خبر، در گفت و گو با خبرآنلاین توضیح می‌دهد: « بالاخره این قانون که بازنشسته‌ها نمی‌توانند در باشگاهها مسئولیت اجرایی داشته باشند وجود دارد و باید اجرا شود. ما هم این را قبول داریم. وزارت ورزش هم قطعا به این مسئله دقت می‌کند کسی را انتخاب کند که بازنشسته نباشد و بتواند قانونا در باشگاهها فعالیت کند.» 

او در پاسخ به این سوال که آیا خودش بازنشسته است؟ می گوید: «من در حال حاضر در استانداری تهران شاغل هستم و هر نوع تصمیم گیری در مورد بنده در اختیار منابع انسانی استانداری تهران ، استاندار محترم تهران و کمیته منابع انسانی وزارت کشور می باشد. امیدوارم که برای باشگاه استقلال هم تصمیم خوبی گرفته شود. در حال حاضر عمده تلاش ما موفقیت استقلال است ،  نگران باشگاه هستیم .  این دغدغه پیشکسوتان و طرفداران است.»

البته در روزهای اخیر خبرهای زیادی درباره مذاکرات وزارت ورزش با اولیایی برای حضور در راس باشگاه استقلال شنیده می‌شود. اولیایی هم ترجیح می‌دهد درباره آنها سکوت کند. اولیایی اما توضیح می دهد: «وزارت ورزش در حال تصمیم گیری است ،  بالاخره استقلال یک نفر در هیات مدیره کم دارد. بعد از رفتن آقای سعادتمند هنوز کسی نیامده است. انتخاب اعضای هیات مدیره هم با مجمع باشگاه است. آنها در حال مذاکره برای انتخاب این فرد هستند. انشالله یک فرد شایسته برای حضور در استقلال انتخاب شود. پیشنهاد ما این است که اجازه دهند کار در آرامش صورت بگیرد و جلو برود.» 

حرف های پایانی اولیایی درباره وضعیت استقلال : «باشگاه دچار روزمرگی شده است. به نظر من نه یک نفر که یک تیم باید باشگاه را مدیریت کند. استقلال باید با برنامه ریزی مدون میان مدت و بلندمدت جلو برود. این برنامه هم باید ضمانت اجرایی داشته باشد.»

 

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند