سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در خصوص بازداشت روح‌الله زم سرشبکه سراب رسانه‌ای آمدنیوز در یادداشتی کوتاه در کانال شخصی خود در سروش آورده است:

اکنون که تهدیدات نظامی علیه ایران با اقتدار و بازدارندگی بومی به صفر میل می‌کند همه هم و غم آمریکا و رژیم صهیونیستی و ارتجاع منطقه تحمیل جنگ ترکیبی رسانه‌محور به ملت ایران است.

در این جنگ افکار عمومی به مثابه یک دارایی استراتژیک ملت‌ها آماج بمباران رسانه‌ای و انواع عملیات‌های روانی می‌گردد تا شکاف دولت ملت تعمیق و منجر به رویارویی و تخاصم مردم و حاکمیت گردد.

جریان آمدنیوز چشم این فتنه خطرناک بود که در حریم امن دستگاه‌های امنیتی غرب و با پشتیبانی مالی گسترده ارتجاع منطقه‌ای علیه ملت ایران جولان می‌داد. به لطف خدا و با نیت خالصانه پاسداران اطلاعات سپاه روح‌الله زم اسیر پنجه قدرت دستگاه اطلاعاتی کشور شد.دست‌مریزاد!

آمدنیوز، ایران اینترنشنال، من و تو، بی‌بی‌سی فارسی و بسیاری دیگر از رسانه‌های وابسته به امپراتوری دروغ، اسب‌های تروای جنگ‌ ترکیبی هستند و برخی در داخل نیز پیاده‌نظام این ارتش رسانه‌ای شده‌اند.

سوال اینجاست چه زمانی به یک اجماع نخبگانی و عمومی دست خواهیم یافت که در برابر جنگ رسانه‌ای غرب نیاز به آرایش دفاعی داشته و می‌بایست الزامات این دفاع را آماده کنیم؟

سربازان گمنام امام زمان(عج) دستتان درد نکند،خداقوت برادران عزیزم...

دستگیری "زم" نشان داد وحدت جریان‌های خارج نشین پوچ است

ایسنا نوشت:

احمد سالک در رابطه با دستگیری نیما زم معروف به "روح‌الله زم" سرکرده کانال خبری آمد نیوز، اظهار کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبلور ملت غیور و انقلابی ایران است و بسیار حائز اهمیت است که سپاه رسالت خود را همواره در تمام مقاطع سیاسی اجتماعی فرهنگی و نظامی انجام داده است.

وی با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب که اگر سپاه نبود کشور هم نبود، تصریح کرد: سپاه نقش اساسی در حفظ امنیت، برقراری آرامش،  قدرت و توانمندسازی ملت ایران دارد و سپاه امروز پیشتاز در بیشتر عرصه‌ها است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در خصوص اقدامات سپاه پاسداران، گفت: سپاه پاسداران همواره در حال رصد اطلاعاتی رسانه‌های بیگانه است، بدون تردید شکستن ستون فقرات استکبار در عرصه رسانه می‌توانست ضربه مهلکی به دشمن وارد کند که این مهم با دستگیری روح‌الله زم مدیر کانال خبری آمد نیوز محقق شد.

سالک افزود: با وجود اینکه این فرد تحت پوشش امنیتی سرویس‌های امنیتی چند کشور بود، سپاه به تک‌تک این حلقه‌های پیچیده امنیتی ورود کرد و به زودی اطلاعات لازم در اختیار همگان قرار خواهد گرفت.

عضو کمیته فضای مجازی در کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی دستگیری روح‌الله زم را به چند دلیل حائز اهمیت دانست و تأکید کرد: با این اقدام، اشراف اطلاعاتی سازمان اطلاعات سپاه بر اطلاعات بین‌المللی سرویس‌های امنیتی مانند موساد، سیا و MI۶ بر همگان ثابت شد.

وی با بیان اینکه کفار در مقابل نیروهای حق، خوار و ذلیل هستند، گفت: دنیای استکبار به عمق عظمت جمهوری اسلامی بیش از پیش پی خواهد برد، اضافه بر این‌ مسئله مهم‌تر این است که شیرازه وحدت رسانه‌های بیگانه از جمله سلطنت‌طلبان، منافقان و ... که در لندن سیاستی را تحت عنوان تشدید بحران‌ها در ایران برای اعتبار زدایی از این مرز و بوم تنظیم کردند، با عملیات هوشمندانه سپاه، از میان رفت و دنیا دانست وحدت این جریانات پوچ و سست است.

سالک در خصوص افرادی که مطالب آمدنیوز را مرجع قرار می‌دادند، گفت: کسانی که به اخبار آمدنیوز دل خوش کرده بودند، امروز خجل هستند چراکه عظمت سپاه پاسداران برای آن‌ها غیرقابل انکار شد و بسیاری از این افراد اعتمادشان به نظام جمهوری اسلامی افزایش یافت.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: جریاناتی که به رسانه‌های بیگانه اعتماد کرده‌اند، امروز در کشور به نابودی میل می‌کنند و دستگیری روح‌الله زم، کمر آمریکا، فرانسه و اسرائیل که از مدعیان عرصه اطلاعات بودند را شکست، امروز در جهان ده‌ها کشور اروپایی گرفتار جریانات داخلی خود هستند و در همین رابطه پیش‌بینی کرده‌ایم اروپا از هم پاشیده و آمریکا هم به سرنوشت شوروی سابق دچار خواهد شد.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند