متن تذکرات کتبی که در جلسه علنی صبح امروز توسط محمد علی وکیلی قرائت شد، به شرح زیر است:

سیده فاطمه ذوالقدر به وزیر کشور: ضرورت اقدام مؤثر در خصوص اصلاح معابر شهری برای سهولت بیشتر تردد معلولین.

سیده فاطمه حسینی به وزیرجهاد کشاورزی: مدیریت احیا و دفع آفات درختان بلوط.

نادر قاضی‌پور به وزیر آموزش و پرورش: تسریع در رتبه‌بندی صحیح و عادلانه معلمان. به وزیر بهداشت و درمان و علوم و تحقیقات: تسریع در احداث خوابگاه برای دانشجویان متأهل غیربومی.

علیرضا محجوب و نادر قاضی‌پور به وزیر کشور: تسریع در اعزام نمایندگان کارگران و اعضای شورای اسلامی کار نی‌شکر هفت‌تپه به مجلس شورای اسلامی.

گلمرادی، نماینده بندر ماهشهر به رئیس جمهور: ضرورت خاتمه بخشیدن به مدیریت پروازی در بخش‌های مختلف ادرای و صنعتی کشور به عنوان یکی از عوامل ناکارآمدی اقتصاد و پیشرفت کشور.

زهرا سعیدی به وزیر نیرو: دستور جدی در خصوص اجرای دقیق شورای عالی آب و توضیح شفاف در مورد اجرای طرح‌ها در استان‌های همجوار.

داوود محمدی به وزیر جهاد کشاورزی: حل مشکل تأمین سوخت کشاورزان ناشی از تغییرات اجرا شده در سامانه ثبت‌نام سوخت.

سید ناصر موسوی لارگانی به رئیس جمهور: لزوم استخدام کامل ناظران بخش کشاورزی مطابق قانون. به وزیر آموزش و پوررش: لزوم اجراء ابلاغ مرخصی یک هفته‌ای اربعین برای فرهنگیان و دانش‌آموزان.

علیم یارمحمدی به وزیر دادگستری: تخریب آلونک‌های روستائیان و حاشیه‌نشینان شهر زاهدان به صلاح امنیت ملی استان نیست. به وزیر ورزش و جوانان: وعده تکمیل سالن ۴۵۰۰ نفری زاهدان چه زمانی تحقق خواهد یافت؟

قربانی به وزیر جهاد کشاورزی: چرا سازمان شیلات کشور با تفکر دوگانه در زمان سیل در استانهای شمالی باعث نگرانی جامعه صیادان شده است؟

عبدالله حاتمیان به وزیر ارتباطات: لزوم پیگیری علت ارسال پیامک از سوی اپراتور همراه اول بدون رضایت و موافقت برای کاربران موجب تحمیل هزینه به آنها می‌شود.

شهاب نادری نماینده اورامانات به رئیس جمهور: در خصوص حقوق بسیجیان و ایثارگران چه اقدامی شده است؟ به وزیر نیرو: تسریع در حل مشکل آب شرب در روستاهای منطقه اورامانات.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند