یحیی گل محمدی بعد از مسابقه تدارکاتی شهر خودرو برابر تیم امید گفت:شاهد بازی بسیار خوب و مفیدی برای هر دو تیم بودیم. خصوصا برای تیم امید چرا که ما مالکانه و با پاس های زیاد بازی می کنیم. این سبک بازی شبیه سازی مناسبی برای تیم امید است. فکر می کنم هر دو تیم از این بازی به خوبی استفاده کردند.

سرمربی شهر خودرو همچنین در خصوص تیم المپیک گفت: این تیم به نظر من شایستگی های زیادی دارد، بازیکنان خوبی در اختیار دارد که خیلی از آنها در لیگ بازی می کنند و امروز هم عملکرد بسیار خوبی داشت. به این تیم باید امید داشته باشیم و من باور دارم این بچه ها می توانند به المپیک صعود کنند. مسئله مهم این است که از هر نظر تیم امید را حمایت کنیم و فکر می کنم همه ما در این خصوص وظیفه داریم.امیدوارم تیم امید و کادر فنی خوب این تیم موفق باشد.

گل محمدی در پایان گفت:برای حمید استیلی که دوست و همبازی خوب من بوده، همچنین مدت هاست در کنار این تیم حضور دارد و طبیعتا بیش از هر کسی این بچه ها را می شناسد همچنین دستیارانش آرزوی موفقیت می کنم. امیدوارم استیلی و همکارانش در این مسیر موفق باشند و بتوانند با همدلی و تلاش بازیکنان تیم امید را به نتیجه مورد نظر برسانند.

 

این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند