سردار"رضا فریبا" در جریان  بازدید از  مرز مهران اظهار کرد: معاونت آماد و پشتیبانی ناجا در قرارگاه اربعین حسینی(ع)، فعالیت خود را در سه استان خوزستان، کرمانشاه و ایلام برای خدمات رسانی، تأمین تجهیزات لازم و پشتیبانی از کارکنان و زائران حضرت اباعبدالله الحسین (ع) از ماه ها قبل شروع کرده است.

وی پس از بازدید از رده‌ها و مراکز آمادی مستقر در مرز مهران در خصوص طبخ و تامین غذا در این ماموریت عنوان کرد: چهار آشپزخانه در مرز مهران جهت تأمین غذا و توزیع میان وعده و ۶ آشپزخانه در مرزهای خسروی، شلمچه و چذابه مشغول خدمت رسانی به کارکنان زحمتکش ناجا هستند.

جانشین معاون آماد و پشتیبانی ناجا، تامین تجهیزات مورد نیاز کارکنان از قبیل کاور پلیس، تامین خودروهای حمل سوخت اتوبوس و مینی بوس، تجهیزات زیست و خواب، خودروهای خدماتی و جرثقیل برای ماموریت اربعین را از دیگر اقدامات معاونت آماد و پشتیبانی ناجا بیان کرد و گفت: ماموریت اربعین در سه مرحله، قبل، حین و بعد اجرایی می شود.

سردار فریبا تصریح کرد: معاونت آماد و پشتیبانی ناجا در راستای وظایف ذاتی و پشتیبانی از ماموریت اربعین حسینی (ع) برنامه ریزی های خود را از چند ماه قبل آغاز و برنامه ریزی های مختلفی را برای ساماندهی ماموریت  در قالب قرارگاه پشتیبانی اربعین انجام داده است.

به گزارش پایگاه خبری پلیس وی از فراهم کردن تجهیرات مورد نیاز برای واحدها خبر داد و گفت: معاونت آماد و پشتیبانی ناجا در چند حوزه تغذیه، اسکان، حمل و نقل، تعمیر نگهداری و تامین و تجهیز تخصصی، فعالیت خود را با استقرار تیم های عملیاتی به اجرا گذاشته است.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند