پس از پایان دیدار تیم‌های شهرخودرو و پرسپولیس بازیکنان این تیم که به شدت از پیروزی در ثانیه‌های پایانی خوشحال بودند در میانه میدان جشن پیروزی گرفتند و همراه با هواداران‌شان تشویق ایسلندی انجام دادند.

* در هنگام خروج بازیکنان شهرخودرو به سمت رختکن هواداران به شدت رحمتی و گل‌محمدی را تشویق کردند.

* جایگاه هواداران پرسپولیس خیلی زود تخلیه شد اما هواداران شهرخودرو تا پایان در جشن پیروزی تیم‌شان شرکت کردند.

* بیرانوند که به شدت از دریافت گل در ثانیه‌های پایانی ناراحت و شوک‌زده بود پیراهنش را برای دقایقی روی سرش کشید و مبهوت داخل زمین مانده بود. کالدرون سرمربی پرسپولیس به سمت دروازه‌بان تیمش رفت و به او دلداری داد.

* یحیی گل‌محمد بلافاصله پس از سوت پایان مسابقه بدون اینکه از گل‌زنی و پیروزی تیمش خوشحال باشد به سمت کالدرون رفت و به او خسته نباشید گفت.

* زمانی که شجاع خلیل‌زاده قصد حضور در رختکن پرسپولیس را داشت، با ممانعت مأموران ورزشگاه مواجه شد که این اتفاق باعث درگیری لفظی کوتاهی میان او و مأموران شد اما پس از مدتی اجازه حضور در رختکن به بازیکن پرسپولیس داده شد.

* سروش رفیعی بعد  از پایان بازی به سمت وحید امیری رفت و به او خسته نباشید گفت و سپس به جمع بازیکنان تیمش که در حال شادی بودند اضافه شد.

* هواداران پرسپولیس که در نیمه اول پشت دروازه رحمتی و شهرخودرو حضور داشتند برای دقایقی علیه رحمتی شعار دادند. 

* تعداد تماشاگران حاضر در ورزشگاه در حالی ۱۷ هزار نفر اعلام شد که کمتر از تعداد واقعی هواداران و بلیت‌فروشی مسابقه بوده است.

* عالیشاه قبل از ورود به زمین از یحیی گل‌محمدی رخصت گرفت. وی پس از حضورش در زمین بازوبند را تحویل گرفت.

 

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند