بشار رشن، هافبک عراقی پرسپولیس بعد از دو بازی نیمکت‌نشینی مقابل ماشین‌سازی به صورت ثابت در ترکیب پرسپولیس به میدان رفت و ضمن ارائه یک نمایش خوب موفق شد پاس تک‌گل تیمش را به وحید امیری بدهد و زمینه‌ساز صعود تیمش به مرحله بعدی جام حذفی شود. گفت‌وگوی ما با بشار را در ادامه می‌خوانید.

بازی با ماشین‌سازی چطور بود؟
ما نمایش بسیار خوبی داشتیم و در طول بازی بهتر از حریف بودیم. تقریباً کل بازی در اختیار ما بود و موقعیت‌های زیادی خلق کردیم. می‌توانستیم خیلی زودتر به گل برسیم تا بازی گره نخورد، ولی باز هم خدا را شکر می‌کنم به گل رسیدیم و بازی به وقت‌های اضافه نرفت. در جام حذفی تنها چیزی که اهمیت دارد، پیروزی و صعود به مرحله بعد است که ما به هدف خود رسیدیم.

پاس گل قشنگی هم به وحید امیری دادی.
خوشحالم برای تیمم مفید بودم و توانستم پاس گل بدهم. راستش دیدم وحید موقعیت خوبی دارد، توپ را برای او فرستادم و انصافاً هم او ضربه بسیار خوبی زد و باعث برتری ما شد.

علیپور هم پنالتی خراب کرد، انگار قصد گل زدن ندارد.
این مسائل در فوتبال عادی است. علی مهاجم بسیار خوبی است و بارها کیفیت بالای خود را نشان داده و نباید این‌قدر او را تحت فشار قرار داد. مطمئنم او به زودی به فرم قبلی خود برمی‌گردد و گلزنی‌هایش را آغاز می‌کند.

قبول داری آن صحنه پنالتی نبود؟
من از صحنه دور بودم و نمی‌توانم نظر بدهم. داور خیلی نزدیک بود و فقط او می‌توانست بهترین تصمیم را بگیرد.

تو در چند بازی نیمکت‌نشین بودی. با این موضوع مشکلی نداری؟
من وظیفه دارم به خوبی تمرین کنم و در خدمت تیم باشم و هر وقت کالدرون بخواهد، برای پرسپولیس بازی خواهم کرد. موفقیت و نتیجه‌گیری پرسپولیس از هر چیزی مهم‌تر است.

بعد از شکست مقابل تیم‌های مدعی مثل تراکتور و سپاهان، به نظرت پرسپولیس در این فصل توانایی قهرمان شدن را دارد؟
هنوز فقط ۵ بازی از لیگ برتر گذشته و هنوز راه زیادی تا پایان فصل باقی مانده است. به نظرم وضعیت‌مان در جدول آن‌قدر هم بد نیست و به طور حتم ما در این فصل یکی از مدعیان اصلی قهرمانی خواهیم بود، چون تیم ما پتانسیل بالایی دارد. در واقع ما امسال هم مانند سال گذشته به دنبال قهرمانی در هر دو جام هستیم و هم جام حذفی را می‌خواهیم و هم لیگ برتر را.

می‌دانیم ارتباط خوبی با بیرانوند داری. نظرت درخصوص فحاشی علیه علیرضا چیست؟
بله، علیرضا یکی از بهترین دوستان من است. البته من با سایر بچه‌ها هم رابطه خوبی دارم. واقعاً از این‌که در تبریز به او بی‌احترامی و فحاشی شد، ناراحتم. به نظرم فحاشی‌ها علیه بیرانوند منصفانه نیست. علیرضا گلر اول ایران و تیم ملی کشورتان است، نمی‌فهمم چرا به او فحش می‌دهند. امیدوارم دیگر شاهد این مسائل در استادیوم‌ها نباشیم.

این مطلب برایم مفید است
7 نفر این پست را پسندیده اند