با پایان کار تیم های لیگ برتری، تیم های سایپا، استقلال، پیکان، شاهین شهرداری بوشهر، سپاهان، پرسپولیس، صنعت نفت آبادان، تراکتور، شهر خودرو، نفت مسجدسلیمان و ذوب آهن راهی دور بعدی رقابت ها شدند. همچنین تیم های ماشین سازی تبریز، نساجی مازندران، گل گهر سیرجان، پارس جنوبی جم و فولاد خوزستان با شکست مقابل رقبای خود، از جام حذفی کنار رفتند.

در میان تیم های حذف شده لیگ برتری، فولاد تنها تیمی است که با شکست برابر یک تیم دسته اولی، از صعود به جمع ۱۶ تیم پایانی بازماند، اتفاقی که نشان می دهد در جام حذفی امسال شاهد رقم خوردن نتایج شگفت انگیزی کمتری بوده ایم.

تیم های فجر سپاسی شیراز، مس کرمان و نود ارومیه، سه تیم دسته اولی هستند که توانستند به مرحله یک هشتم پایانی راه یابند. استقلال ماهشهر نیز که با شکست مس نوین کرمان به این مرحله صعود کرده، اولین تیم دسته دومی است که به جمع ۱۶ تیم پایانی رقابت ها رسیده. دومین تیم دسته دومی حاضر در این رقابت ها، فردا با دیدار تیم های سردار بوکان و شهرداری ماهشهر مشخص می شود. با برگزاری این مسابقه، ۱۶ تیم حاضر در دور یک هشتم نهایی مشخص می شود تا در انتهای هفته، قرعه کشی این مرحله برگزار شود.

 

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند