عباس عسگری مهاجم نفت مسجدسلیمان در این گفت‌وگو از اتفاق تلخی که برای او در دیدار مقابل استقلال افتاده حرف می‌زند.

در رابطه با مصدومیتت در بازی با استقلال صحبتی داری؟

متأسفانه رباط صلیبی‌ام پاره شده و طبق صحبتی که با دکتر کیهانی داشتم دوشنبه به تهران می‌آیم و در بیمارستان بستری می‌شوم و روز سه‌شنبه هم پایم را عمل می‌کنم.

قائدی تو را زد؟

آن صحنه وسط زمین نه نزدیک به دروازه بود و نه موقعیت خاصی گیر بازیکن استقلال می‌آمد. من اتهامی به قائدی وارد نمی‌کنم و نمی‌گویم او مرا عمدی زد، اما می‌توانست مرا وسط زمین هل بدهد یا خطای معمولی انجام بدهد نه اینکه طوری به زانوی من ضربه بزند که من یک فصل را به دلیل پارگی رباط صلیبی از دست بدهم.

قائدی بعد از این اتفاق زنگی به تو نزد؟

نه قائدی یک زنگ هم به من نزد، اما هواداران و هم‌تیمی‌هایم اعم از کادر فنی و بازیکنان واقعاً مرا شرمنده مهر و محبت خودشان کردند و با تماس‌های خود کلی به من روحیه دادند.

تیم‌تان مقابل شهر خودرو خوب نتیجه گرفت. در رابطه با شرایط لیگ و جام‌حذفی چه صحبتی داری؟

خوشبختانه در لیگ بازی‌های خوبی را ارائه دادیم و با وجود اینکه در ۵ هفته اول با تمامی تیم‌های مدعی به جز پرسپولیس بازی کردیم، اما نتایج خوبی گرفتیم و با امتیاز از بازی‌ها خارج شدیم. در ادامه با روحیه خوب در جام حذفی هم ظاهر می‌شویم و با شرایط عالی به مصاف گل‌گهر در سیرجان می‌رویم تا در این جام هم بهترین نمایش را ارائه دهیم و تا آنجا که می‌توانیم پیش برویم و برای لیگ بهترین شرایط را داشته باشیم.

فصل را که کامل از دست دادی؟

بله متأسفانه کامل فصل را از دست دادم.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند