علیرضا رحیمی و محمد علی وکیلی مشروح این تذکرات را به شرح ذیل قرائت کردند:

نماینده مردم اراک به رئیس جمهور: تسریع در تعیین تکلیف سهامداران شرکت‌های هپکو و آذر آب و پرداخت حقوق معوقه کارگران.

سیده فاطمه ذوالقدر و ۵ نفر از نمایندگان تهران به وزیر علوم: لزوم توجه به موضوع جذب نیروهای حق التدریس و حقوق های پرداختی در دانشگاه آزاد اسلامی.

هادی بهادری به وزیر آموزش و پرورش: لزوم جذب نیروهای نهضتی تک دوره‌ای مشابه به دو دوره‌ای‌ها.

پور ابراهیمی به وزیر نیرو: تسریع در عقد قرارداد خرید آب شرب کرمان از منابع آبی انتقالی خلیج فارس.

سیده فاطمه ذوالقدر به همراه ۵ نفر از نمایندگان تهران به وزیر میراث فرهنگی: لزوم توجه به آثار تاریخی استان تهران و ثبت ملی آنها به خصوص در منطقه ۱۱ تهران.

پورابراهیمی به وزیر راه: لزوم پیگیری جدی در خصوص حل مشکل بهسازی خط راه آهن کرمان و یزد.

تربتی نژاد به وزیر صنعت: چرا در کشور، سیاست‌ها و رویه‌های اجرایی و قوانین و مقررات کسب و کار دستخوش تغییرات زیادی می‌گردد.

حسن نوروزی به وزیر کشور: علت عدم استقرار نیروی انتظامی در شهر جدید پرند.

نوروزی به وزیر بهداشت: علت عدم استقرار شبکه بهداشت در شهر جدید پرند.

ایران نژاد به همراه علیم یارمحمدی، امینی فرد، درازهی و علی کرد به وزیر نیرو: تسریع در تعیین تکلیف سوخت کشاورزان جنوب سیستان و بلوچستان.

سالک به رئیس جمهور: صدور دستور نسبت به عملی کردن حقوق همسان سازی نیروهای بازنشسته لشگری و کشوری با توجه به مصوبه مجلس، به وزیر آموزش و پرورش: لزوم رسیدگی هر چه سریعتر نسبت به وضع استخدامی نیروهای حق التدریسی و خرید خدمتی‌ها، به وزیر صنعت: لزوم اهمیت دادن به تولیدات داخلی و جلوگیری از واردات  محصولی که مشابه آن در داخل تولید می‌شود.

سیده حمیده زرآبادی به وزیر راه: تسریع در تامین اعتبار برای بهسازی جاده روستایی حوزه انتخابیه.

زرآبادی و چنارانی به رئیس جمهور: دستور عاجل برای واریز یارانه افرادی که به دلایل نامعلوم یارانه آنها قطع شده است.

زرآبادی به وزیر ورزش: ضرورت توجه به قهرمانان و مربیان رشته‌های ورزش استان.

حاجی دلیگانی به وزیر کشور: جلوگیری از برنامه هدفمند حذف نام شهدا از اماکن و خیابان‌های شهرهای کشور، به وزیر میراث فرهنگی: تسریع در تصویب و ابلاغ آیین‌نامه‌های اجرایی مواد ۱۴ و ۱۵ قانون حمایت از هنرمندان، استادکاران و فعالان صنایع دستی، به وزیر امور خارجه: پیگیری برای آزادی دکتر مسعود سلیمانی از زندان آمریکا که به علت ندادن دارو به وی در حال نابینا شدن است.

کوچکی نژاد به رئیس جمهور: علت حذف کلمه شهید از تابلو شهرها و روستا، به وزیر نفت: علت عدم توزیع بنزین یورو ۴ و سوپر در جایگاه‌های سوخت استان گیلان.

هزار جریبی به وزیر کشاورزی: علت جریمه شالیکاران گلستان.

سید مهدی مقدسی به وزیر علوم: تسریع در اجرای مصوبه با شماره ۱۶۸۲۴۸۸ مورخ ۱۷/ ۱۱/ ۹۶ شورای عالی اداری برای تعیین تکلیف نیروهای مراکز و موسسات علمی کاربردی.

سیده فاطمه ذوالقدر به همراه مجمع نمایندگان استان تهران به وزیر فرهنگ و وزیر ورزش: احداث مجتمع فرهنگی ورزشی در منطقه ۱۱ با توجه به جمعیت آن.

منصور مرادی به وزیر راه: علت عدم تخصیص بودجه به جاده‌های روستایی.

افتخاری به وزیر نفت و وزیر نیرو: لزوم اقدام برای بهره مندی شهر تاریخی ماسوله از انرژی ارزان قیمت در طول سال، به وزیر کشاورزی: تسریع در تعیین تکلیف زمین ۱۲ هکتاری شهرداری فومن، به وزیر علوم: تسریع در تکمیل ساختمان جدید دانشگاه آزاد فومن.

طیبه سیاووشی و ۲۱ نفر از نمایندگان به وزیر دادگستری: ممانعت جدی از خشکاندن درختان باغ قدیمی به مساحت تقریبی ۲۰ هزار متر با توجه به سفارشات موکد مقام معظم رهبری در چیذر شمیران.

کاظم نسب به وزیر دفاع: علت عدم نصب پل شناور شهرستان کارون.

سید جواد حسینی کیا  به رئیس جمهور: علت عدم آغاز عملیات اجرایی آزاد راه همدان سنقر و کرمانشاه چیست؟

سید حمید رضا کاظمی به وزیر کشاورزی: لزوم پیگیری جدی در خصوص پرداخت خسارت به کشاورزان سیل زده سیل فروردین سال ۹۸ پلدختر. به وزیر راه: بخشودگی عوارض آزاد راه خرم آباد برای ساکنین حاشیه آن آزاد راه.

سید فاطمه حسینی به همراه ۱۳ نفر از نمایندگان به رئیس جمهور: ضرورت اقدام عاجل جهت برخورد و ممانعت از قطع هزاران درخت بلوط در تعریض جاده یاسوج.

قوامی به همراه ۱۴ نفر از نمایندگان به وزیر اقتصاد: ساماندهی و برنامه ریزی صحیح در بازار پایه فرا بورس و جلوگیری از کاهش شدید ارزش سهام سهامداران.

نادر قاضی پور، علیرضا محجوب و جلودارزاده به رئیس جمهور و وزرای کشاورزی و صنعت: تسریع در تعیین قیمت پایه خرید گوجه فرنگی، انگور و سیب درختی.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند