رئیس کل دادگستری استان فارس روز شنبه در این باره اعلام کرد که پرونده قضایی در این زمینه تشکیل شده است و در راستای احقاق حقوق شکات با حساسیت ویژه دنبال می‌شود. 

حجت الاسلام سیدکاظم موسوی درباره این حادثه گروگان‌گیری که پنجشنبه چهارم مهرماه صورت گرفت، اظهار داشت:‌ از ابتدای وقوع حادثه گروگان‌گیری یکی از اشرار منطقه، تأکیدات لازم بر حفظ سلامت گروگانان حادثه در دستور کار قرار گرفت که این امر با تمهیدات و تدابیر مشترک قضایی، انتظامی و مسئولان امنیتی استان محقق شد.

رئیس کل دادگستری استان فارس با بیان اینکه اقدامات انجام شده منجر به آزادی گروگانان طی دو مرحله شد، بیان کرد: در ساعات اولیه این حادثه پنج نفر از گروگانان و در مرحله بعد پنج نفر دیگر از آنان آزاد و به آغوش خانواده‌های خود برگشتند.

وی تصریح کرد: در ابتدای وقوع این حادثه دو نفر از گروگانان با اقدام گروگان گیر از ناحیه پا زخمی شدند که بلافاصله تمهیدات درمانی اتخاذ شد و هم اکنون مصدومان تحت درمان می‌باشند، باقی افراد نیز سالم به خانه هایشان بازگشتند.

شنیده‌ها حاکی از آن است که تلاش ماموران انتظامی برای دستگیری فرد شرور ادامه دارد. شهرستان استهبان در شرق استان فارس واقع است.

این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند