بازیکن پرسپولیس می‌گوید که خطای صد درصد پنالتی روی ترابی رخ داده که داور آن را اعلام نکرده است.

شجاع خلیل‌زاده، بازیکن پرسپولیس پس از شکست امشب (پنجشنبه) تیمش مقابل سپاهان با نتیجه ۲ بر صفر اظهار کرد: ما غافل‌گیرانه گل خوردیم. به هرحال فوتبال است و این مسائل هم اتفاق می‌افتد. من نمی‌توانم راجع به داوری صحبت کنم، چون محروم‌مان می‌کند. بنظرم پنالتی روی ترابی ۱۰۰ درصد اتفاق افتاد. اگر دقت کرده باشید، در داربی من شجاعیان را نزدم، ولی پنالتی گرفته شد. برخورد ترابی در محوطه جریمه از پنالتی من، پنالتی‌تر بود. داور تمام ۵۰-۵۰‌ها را به سود سپاهان گرفت.

او در پاسخ به این سوال که دلیل اعتراض بیرانوند به داور چه بود؟ گفت: قانون جدید داوری است که می‌گوید اگر توپ به داور بخورد باید بازی نگه داشته شود. همان صحنه برای سپاهان موقعیت شد که اعتراض بیرانوند به این بود. من به سپاهان تبریک می‌گویم. حق ما در این بازی باخت نبود. فوتبال برد و باخت دارد و به سپاهان تبریک می‌گوییم. مثل تیم‌های دیگر نیستیم که اگر ببازیم، فحاشی کنیم. هواداران پس از بازی ما را تشویق کردند، فرهنگ هواداری به این می‌گویند. ما دو گل بد خوردیم که فوتبال است. 

خلیل‌زاده درباره عملکرد ضعیف جونیور توضیح داد: فوتبالیست تاپ و بزرگ با پولی که در ایران می‌دهند، می‌آید بازی کند؟ امیدوارم به جونیور کمک کنیم و بهتر شود. فشار روی تیم است، ولی امیدوارم روز به روز بهتر شویم.

 

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند