دومین روز از هفته پنجم رقابت های لیگ برتر از ساعت ۱۶:۱۵ امروز پنجشنبه با دیدار تیم های پرسپولیس و سپاهان در ورزشگاه آزادی پیگیری شد که طی آن تیم سپاهان با نتیجه ۲ بر صفر حریف مدعی خود را شکست داد. کی روش استنلی(۸۱) و امیر محبی(۸۵) برای سپاهان گل زدند.

امید نورافکن در پایان این دیدار گفت: ما مطمئن بودیم این دیدار را با پیروزی به پایان می رسانیم. تمرینات خوبی انجام داده بودیم و آماده دیدار بودیم. پرسپولیس تیم بزرگ و قابل احترامی است اما در مقابل یک تیم بزرگ به پیروزی دست پیدا کردیم و امیدوارم این روند را تا پایان فصل ادامه دهیم.

وی با انتقاد از هواداران پرسپولیس گفت: متأسفانه هواداران پرسپولیس از ابتدا تا پایان بازی فقط فحاشی کرده و به من توهین کردند. با این کار فکر می کردند انگیزه های من را کم می کنند اما این حرکت آنها باعث شد که انگیزه من بیشتر شود و بازی خوبی ارائه دهم.

نورافکن در خصوص حرکتی که گفته شده باعث تحریک هواداران شده و کفش آبی اش را به طرفداران پرسپولیس نشان داده تصریح کرد: من اصلا دنبال چنین کاری نبودم البته هواداران پرسپولیس به خانواده ام فحش می دادند من کاری نکردم اما برداشت آنها چیز دیگری بوده است.

هافبک سپاهان در پاسخ به این پرسش که کریم باقری چه صحبتی با شما داشته؟ اظهار داشت: کریم از بزرگان فوتبال ایران است.  او مرا کنار کشید و به من توصیه کرد که نباید کفش هایت را به هواداران نشان میدادی من با اینکه اصلا نیتم از این کار این نبود صحبت های او را که یکی از بزرگان فوتبال است، با جان و دل قبول کردم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا بازی های استقلال را تماشا می کنید یا خیر؟ گفت: مطمئنا تا جایی که زمان داشته باشم بازی های استقلال را نگاه می کنم و برای این تیم به جز بازی با سپاهان، آرزوی موفقیت در تمام دیدارهای لیگ را دارم.

نورافکن در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم بتوانیم در بازی های آینده هم این روند پیروزی را ادامه دهیم. من از اینکه در سپاهان و زیر نظر قلعه نویی کار می کنم بسیار خوشحالم و امیدوارم بتوانیم در کنار دیگر بازیکنان چون کیانی، رسول و سایر بازیکنان دل مردم اصفهان و کارگران سپاهان را شاد کنیم.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند