محمدحسین کنعانی‌زادگان پس از برتری یک بر صفر پرسپولیس در دربی ۹۰، گفت: خدا را شکر می‌کنم که در این بازی پیروز شدیم و خیلی خوشحالم در اولین حضورم در دربی برنده شدم. من در دربی معروفی که ایمون زاید سه گل زد، حضور داشتم، اما روی نیمکت بودم و به زمین نرفتم و امروز اولین حضورم در دربی بود. دست تک تک هواداران، هم آنهایی که در استادیوم بودند و هم آنهایی که در خانه حضور داشتند را می‌بوسم.

او درباره حاشیه‌های نیمه اول که منجر به پرتاب اشیا از سوی هواداران استقلال و شکستگی سرش شد، گفت: من توپ را بیرون زدم و کاری نکردم. دوست ندارم درباره هواداران استقلال حرف بزنم. مهم نیست آنها چه می‌گویند و مهم، تیم خودم است.

مدافع پرسپولیس ادامه داد: بازی به دلیل کری‌خوانی‌ها، سخت می‌شود. خدا را شکر که دربی مساوی نشد. انشالله که تیم ما در آینده بهتر می‌شود. ما به حاشیه‌ها توجه نمی‌کنیم تا قهرمان شویم.

کنعانی‌زادگان درباره حضورش در ترکیب اصلی گفت: خوشحالم در کنار سید جلال حسینی و شجاع خلیل‌زاده هستم. قبلاً در اردوهای تیم ملی نکات زیادی از حسینی یاد گرفته‌ام و حالا در کنار هر دو در تیم پرسپولیس هستم. فرقی ندارد چه کسی بازی کند، چرا که مسئله مهم موفقیت پرسپولیس است.

 

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند