وی ادامه داد: قصد پاسخ دادن و یا جوابیه به این آدم را ندارم، چراکه آنها همیشه به دنبال مطرح شدن بیشتر از همین طریق هستند، اما نیاز است چند نکته یادآوری و ذکر شود.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی تنها به دنبال مطرح کردن خود هستند، تصریح کرد: قبل از هرچیز بد نیست این مجری معلوم الحال به جزییات تفکرات فرقه ضاله بهائیت نگاهی بیندازد.

حجت الاسلام عبادی با اشاره به اینکه این شخص(مجری شبکه معاند) به فسادهای اخلاقی شهره  است، افزود:  نزدیک‌ترین‌ افراد به این آدم به دلیل فسادهای زیاد وی از او فاصله گرفته و قطع رابطه کرده اند، آن وقت این شخص با این پیشینه پر از سیاهی، به مردمان شریف منطقه ای توهین می کند که خودشان بزرگان علم وادب و معرفت هستند؛ خوسفی که بزرگانی چون ابن حسام، ملا علی اکبر خوسفی، دکتر شکوهی، استاد ناقوس و ... را داشته و به ادب و احترام در همه جا شناخته شده هستند.

وی، آیین بیل برداری را بازسازی واقعه تدفین شهدای کربلا دانست و عنوان کرد: اولین قدم هایش را زنان قبیله بنی اسد برداشتند و تنها رسم بازمانده از این جریان بزرگ به شیوه خاص در شهر خوسف می‌باشد.

حجت الاسلام عبادی تاکید کرد: عظمت این امر تا بدانجاست که حرم امام حسین (ع) هر سال فقط یک روز کلا بسته می‌شود تا زنان قبیله بنی اسد برای زیارت بیایند(سیزدهم محرم) و این زیارت اختصاصی به احترام واقعه تدفین شهداست که خود نشان از اهمیت و عظمت این مسأله دارد. پس مشخصاً اهمیت آیین بیل برداری بسیار بالاست، چراکه اشاره به اولین عزاداری برای امام حسین(ع) دارد.

 

این مطلب برایم مفید است
12 نفر این پست را پسندیده اند