حسین هوشیار در مورد اینکه چرا سال‌ها است از او خبری نیست، اظهار داشت: هیچ ارتباطی با فوتبال ندارم. حتی بعد از بازنشستگی دنبال مربیگری هم نرفتم!

وی درباره اینکه چه شد که فوتبال را کنار گذاشت، گفت: فصل ۹۲-۹۱ بود که در بازی آخر لیگ یک با ایران‌جوان بوشهر بازی داشتیم. در آن بازی مهدی طارمی ضربه‌ای به سمت دروازه ما زد که بعد از مهار این توپ دست من از پشت برگشت. بعد از بازی، چون مسابقات تعطیل بود بی‌خیال دست مصدومم شدم و همان مسئله باعث شد دیگر دست من خوب نشود و حتی تاندوم دستم کوتاه شد! یکی، دو سال با درد بازی کردم، اما دیگر تصمیم گرفتم فوتبال را کنار بگذارم. به نوعی با ضربه طارمی فوتبال من تمام شد.

دروازه‌بان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس که در بازی معروف پیروزی ۳ بر ۲ پرسپولیس مقابل استقلال دروازه‌بان سرخپوشان بوده، در مورد خاطراتش از آن بازی خاطرنشان کرد: وقتی گل دوم را خوردیم و مهرداد اولادی هم اخراج شد استقلالی‌ها بکوب روی دروازه ما حمله می‌کردند. به قول معروف پشت محوطه جریمه ما چادر زده بودند! آن موقع دعا دعا می‌کردم سریع بازی تمام شود تا بیشتر گل نخوریم. وقتی گل اول را زدیم بازی برگشت و دیگر استقلالی‌ها سمت دروازه ما نیامدند.

هوشیار ادامه داد: واقعا وقتی ۲ بر صفر عقب افتادیم همه ناامید شده بودند. وقتی مظلومی با خیال راحت داشت به سمت هواداران استقلال دست تکان می‌داد و خوشحالی می‌کرد همه گفتیم پنجمین باخت پیاپی هم پیش آمد، اما در چند دقیقه و ۱۰ نفره کاری کردیم که از یاد کسی نمی‌رود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا از دوران حضور در پرسپولیس راضی است، گفت: چرا راضی نباشم. من در بزرگترین تیم ایران بازی کردم و در یکی از بزرگترین و خاطره‌انگیزترین دربی‌های تاریخ هم دروازه‌بان پرسپولیس بودم.

دروازه‌بان پیشین پرسپولیس درباره اینکه همان زمانی که عضو این تیم بود شایعه شده بود که از ناحیه چشم مشکل دارد، تاکید کرد: چند وقت در پرسپولیس بازی کردم و خبرنگاران من را کور هم کردند! قسم می‌خورم چشمم هیچ مشکلی نداشت. واقعا نمی‌دانم چرا این مسائل مطرح شد. البته شاید، چون خیلی ساده به پرسپولیس آمدم این اتفاقات افتاد، اما خدا را شکر.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند