فیروز کریمی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا در خصوص روند آماده سازی تیم‌ ملی فوتبال کشور گفت: یقینا تماشاگران ایرانی شیوه هجومی بازی تیم ملی فوتبال را بیشتر می پسندند.

وی افزود: اگر این رویه درست جا بیفتد در آینده شاهد فوتبالی زیباتر و توام با نتایج مطلوب تر برای تیم ملی کشورمان خواهیم بود و در میدان های بین المللی نیز درخشش بیشتری خواهیم داشت.

حضور بانوان جو فرهنگی ورزشگاه‌ها را تقویت می‌کند

کریمی در خصوص بحث این روزهای فوتبال کشور و مساله حضور بانوان در ورزشگاه‌ها نیز گفت: یقینا حضور بانوان در ورزشگاهها باعث تقویت جو فرهنگی این مجموعه‌ها شده و می تواند وقار و متانت ویژه ای را بر فضای این اماکن حاکم سازد.

این کارشناس و مربی فوتبال با اشاره به ماجرای حضور خانواده ها در یکی از بازی های تیم ملی در مقطعی از زمان که با هماهنگی دوایر مربوط صورت گرفت، اظهار داشت: این حضور جو بسیار خوب و صمیمی را به ورزشگاه به وجود آورده بود و با وجودی که بسیاری مسائل برای این حضور لحاظ شد ولی تجربه نشان داد حضور بانوان و خانواده ها در ورزشگاه می تواند بار معنوی این مجموعه ها را بالا ببرد.

کریمی اظهار داشت: فرهنگ مردم ما ناب و اصیل است و به طور قطع حضور بانوان در ورزشگاه ها می تواند بر جو فرهنگی این اماکن افزوده و حتی آقایان را وادار سازد تا رفتار سنجیده تری از خود به نمایش بگذارند.

وی خاطرنشان کرد: در مجموع حضور بانوان در ورزشگاه ها می تواند به نفع ورزش کشور باشد.

 

فیروز کریمی، به عنوان مدیر فنی تیم فوتبال اترک خراسان شمالی، به منظور تست گیری از بازیکنان این تیم برای حضور در لیگ دسته ۲ کشور به این استان سفر کرده است.

تمرینات تیم اترک خراسان شمالی برای انتخاب بازیکنان با هدف حضور قدرتمندانه در لیگ دسته ۲ از روز شنبه در زمین چمن ورزشگاه تختی بجنورد آغاز شده که نهم مهرماه ادامه دارد.

اترک نخستین نماینده خراسان شمالی در لیگ فوتبال کشور است که تا کنون از مجموع ۳۵ بازیکن مورد نیاز برای این تیم، با ۱۸ بازیکن قرارداد منعقد شده که تنها یکی از آنها بومی است.

«ساکت الهامی» به عنوان سرمربی این تیم انتخاب شده است.

 

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند