اسکای اسپورت گزارش داد، منچستر یونایتد در دوران سرالکس فرگوسن قدرت نخست لیگ برتر انگلیس بود و در لیگ قهرمانان اروپا هم عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داد.

با جدایی فرگوسن با وجود آنکه شیاطین سرخ هزینه های زیادی برای جذب بازیکنان بزرگ و مربیان طراز اول انجام داده اما به تیمی معمولی تبدیل شده تا جایی که از کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا هم بازماند چه برسد به اینکه مدعی قهرمانی در لیگ جزیره و یا لیگ قهرمانان باشد.

آرسن ونگر سرمربی سابق آرسنال از مشکل بزرگ یونایتد سخن به میان آورد.

او گفت: وقتی به منچستر یونایتد نگاه می کنی به خوبی می‌توان پی برد که آنها بازیکنان بزرگ و امکانات بسیار خوبی دارند اما نمی تواند بازی گروهی خوبی را به نمایش گذارند و این مشکل بزرگ آنها است.

ونگر ادامه داد: شاید بازیکنان منچستر یونایتد هنوز به پختگی و تجربه لازم دست پیدا نکرده باشند. آنها نمی توانند همگی برای یک هدف بازی کنند و در میدان کارهای گروهی را به خوبی به نمایش گذارند و این علامت سوال بزرگی است. احساس می کنی که یونایتد آماده رقابت نیست. این تیم شانس قهرمانی ندارد.کاملا روشن است که بازیکنان یونایتد برای قهرمانی در لیگ جزیره نمی جنگند.

ونگر در پایان گفت: آیا از بازیکنان کنونی یونایتد شاهد تکرار بازیکنانی مثل بکام، رایان گیگز و پل اسکولز خواهیم بود؟ من که فکر نمی کنم.

منچستر یونایتد فصل جدید لیگ جزیره را بسیار امیدوار کننده آغاز کرد و  توانست چلسی را در اولدترافورد با چهار گل در هم کوبد اما بعد از آن دو تساوی و یک شکست کسب کرده است تا در رده هشتم قرار گیرد. این تیم در هفته پنجم به مصاف لسترسیتی خواهد رفت.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند