گابریل کالدرون در حاشیه تمرین امروز (چهارشنبه) پرسپولیس در خصوص مسائل مختلف صححبت کرد که اهم آنها در زیر می‎‎آید:

*در تعطیلات یک بازی خوب با سایپا داشتیم و هم اکنون یک بازی حساس با صنعت نفت داریم و چون به تراکتور باختیم باید این بازی را ببریم.

*من و برانکو مثل تمام مربیانی که در چین حضور داشتند در مورد مسائل مربوط به فوتبال صحبت کردیم.

*از برانکو در مورد فوتبال ایران پرسیدم و او هم راجع به فوتبال عربستان از من سؤال کرد. برانکو مربی خیلی خوبی است و رفتاری صمیمی با هم داشتیم.

*آنچه بین من و برانکو گذشت فقط در مورد مسائل فوتبالی بود. نه در مورد مسائل مالی با هم صحبت کردیم و نه در موردنیازی نبود که بخواهم در مورد دربی از برانکو سؤال کنم. خودم تجربه‌های زیادی از دربی‌ها در کشورهای مختلف دارم. 

*قصد جذب بازیکن خارجی نداریم، چون جایی برای بازیکن جدید نیست. جونیور هم به شرایط خوبی رسیده است و در بازی با سایپا به میدان رفت.

*در این مورد احضار بیرانوند ما تابع تصمیم کمیته انضباطی هستیم و هر تصمیمی که آنها بگیرند، برای ما قابل احترام است.

*امیدوارم تا قبل از دربی مشکلات پیرامون پرداخت مطالبات برطرف شود. من مسئول مسائل فنی تیم هستم و این اطمینان را می‌دهم که نه صد درصد بلکه ۲۰۰ درصد بهتر خواهیم شد. مشکلات مالی مربوط به باشگاه و رئیس باشگاه است.

*احمدزاده یک آسیب دیدگی در پایش داشت و من به او استراحت دادم. در بازی برابر سایپا ۸۰ دقیقه بازی کرد و در حال بهتر شدن است.

*رای من یک امتیاز است که در فرهنگ ایرانی زندگی کنم و آن را بشناسم. من می‌دانم که در این کشور تمدن جهانی شکل گرفت.

*هر چیزی که بتوانم از فرهنگ و تمدن ایرانی یاد بگیرم، من را خوشحال می‌کند. 

*خوشحالم که کنار شما و در ایران هستم. این یک امتیاز است و باید از آن استفاده کنم. هنگامی که می‌بینم مردم ایران چقدر به یکدیگر احترام می‌گذارند؛ از این بابت خیلی ممنون و خوشحال می‎شوم.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند