بار دیگر تجاوز و قتل یک دختر جوان در افغانستان خبرساز شد.

گزارش پلیس حاکی از آن است که دختری ۱۶ ساله در مسیر خانه‌اش مورد آزار و اذیت ۸ مرد ناشناس قرار گرفت و پس از ربوده شدن و ۷۲ ساعت تجاوز با چاقو به قتل رسید.

به گفته خانواده زهره، آن ها صبح روز مفقود شدن دخترشان او را راهی کلاس کردند و با توصیه های لازم به او گوشزد کردند که باید مواظب اراذل و اوباش های حیدرآباد باشد اما درست ۷۲ ساعت پس از مفقودی زهره درحالی که خانواده به شدت نگران بودند و ماجرا را با پلیس درمیان گذاشته بودند جسد دختر ۱۶ساله شان مقابل در خانه در حالی که حلق آویز شده بود کشف شد.

جسد حلق آویز شده زهره پیدا شد

پدر زهره در گفت و گو با بازپرس پرونده اظهار داشت که دخترش باکره بوده وتاکنون با هیچ مرد یا پسری در ارتباط نبوده است و احتمالا عاملین این جنایت از باکره بودن او باخبر بودند که دست به این اقدام زدند چرا که در محله حیدرآباد دخترانگی یک دختر مهم تر از همه چیز برای آن ها است پس به همین خاطر با ربودن زهره او را مورد تجاوز قرار دادند و برای این که جنایتشان لو نرود دست به قتل زدند.

با اظهارات پدر قربانی، پلیس تحقیقات خود را آغازکرد و توانست با گزارش پزشکی قانونی مبنی بر تشخیص دی ان ای اثرات مردانه داخل بدن مقتول متهمان را شناسایی و با پیگیری ۸ مجرم را دستگیر و تحت بازجویی قرار دهند.

اعتراف ۸ متجاوز

مجرمان در بازجویی های خود مدعی بودند که پس از مصرف موادمخدر به سمت زهره که در نزدیکی آن ها در حال رفت و آمد بود حمله کردند و بعد از تجاوز او را با چاقو به قتل رسانده و جسد غرق در خونش را در مقابل خانه اش حلق آویز کردند.

در حال حاضر متهمان بدون قرار وثیقه در زندان هستند تا پس از تکمیل پرونده جلسه دادرسی آن ها به زودی برگزار شود.

 

این مطلب برایم مفید است
8 نفر این پست را پسندیده اند