مدیر کارزار انتخاباتی دونالد ترامپ در انتخابات ۲۰۲۰ ریاست جمهوری گفت که پیش‌بینی می‌کند خاندان ترامپ چند دهه بر آمریکا حاکم باشند.

«برد پارسیکل» کارزار انتخابات ریاست جمهوری دونالد ترامپ در انتخابات ۲۰۲۰، در گردهمایی جمهوری‌خواهان در کالیفرنیا در پاسخ به این سوال که آیا او بر این باور است که فرزندان ترامپ کاندیداهای آینده هستند، گفت: «من فکر می‌کنم آنها یک خاندان سلطنتی هستند. آنها افرادی شگفت‌انگیز با قابلیت‌های شگفت‌انگیز هستند. فکر می‌کنم شما این را در ترامپ جونیور می‌بینید، فکر می‌کنم این را در ایوانکا می‌بینید. این را در جرد [کوشنر] می‌بینید. همه همین خصوصیات را دارند.»

پارسکیل در سخنرانی خود به هواداران حزب جمهوری‌خواه قول داده که در طرح پیروزی ترامپ، از هوش مصنوعی استفاده می‌شود تا اطلاعاتی از رای‌دهندگان، مبنی بر محل زندگی و نوع برقراری ارتباط با آنها را فراهم ‌کند.

پارسیکل گفت: «ما این پتانسیل را داریم که هشت کرسی کنگره را به جمهوری‌خواهان در کالیفرنیا برگردانیم.»

او همچنین گفت که پیش‌بینی می‌کند خاندان ترامپ برای چندین دهه بر آمریکا حکومت می‌کنند.

این در حالی است که نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد تنها ۳۶ درصد آمریکایی‌ها از عملکرد ترامپ رضایت دارند، اما ۶۲ درصد از عملکرد وی ناراضی هستند. نتایج این نظرسنجی مشترک نشان داد که میزان رضایت‌ عمومی از ترامپ و از زمان روی کار آمدن وی به زیر ۳۲ درصد و بالای ۴۲ درصد نرفته و این برای رئیس جمهوری که در دوره نخست ریاستش قرار دارد و در ۱۴ ماه آینده با انتخابات بعدی مواجه خواهد شد، می‌تواند آمار و ارقام بسیار بدی باشد.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند