«لیونل مسی»  که در جریان ۱۵ فصل حضور در نیوکمپ در مجموع ۴۵۲ بازی، ۴۱۹ گل برای کاتالان‌ها به ثمر رسانده است، پیشنهاد قراردادی مادام‌العمر را از سوی مقامات بارسا دریافت خواهد کرد. البته سران باشگاه هیچ شکی ندارند که جادوگرشان حالا حالاها از نیوکمپ تکان نخواهد خورد.

این گزارش مدعی است که اگرچه هیچ عجله‌ای برای آغاز مذاکرات تمدید قرارداد وجود ندارد اما «جوزپ ماریا بارتومئو» رییس باشگاه و «خورخه» پدر و مدیر برنامه‌های مسی با یکدیگر به طور مداوم در تماس هستند.

با این حال اگرچه مشخص نیست که چند سال دیگر از حضور مسی در سطح اول فوتبال باقی مانده اما باشگاه بر این باور است که مرد آرژانتینی دست کم تا سال ۲۰۲۲ همچنان به فعالیت در سطح اول ادامه خواهد داد؛ یعنی همزمان با جام جهانی قطر و فراهم شدن فرصت حضوری دوباره در آلبی سلسته و کسب دست کم یک جام بزرگ ملی در پیراهن آرژانتین.

مسی هرگز تمایل خود را برای بازگشت به روساریو و بازی در نخستین تیم دوران فوتبالی خود یعنی نیوول‌اولدبویز پنهان نکرده است.

بدنبال تایید مقامات باشگاه مبنی بر انقضای قرارداد مسی تا سال ۲۰۲۱ و وجود بندی که وی را یک سال زودتر معاف می‌کند، گزارش‌های اخیر حاکی از آن است که دوران حضور وی در نیوکمپ به سر رسیده است.

با این حال به نظر می‌رسد سران باشگاه با مطرح کردن قراردادی بلندمدت، بیشتر از هر زمان دیگر تمرکز خود را بر نگه داشتن دائمی اسطوره خود در نیوکمپ معطوف کرده‌اند.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند