سیاوش محبی فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران در خصوص وضعیت ترافیکی محورهای شرق استان تهران اظهار کرد: هم اکنون آمد و شد انواع وسایل نقلیه از شمال به جنوب محور هراز پرحجم و سنگین است و ترافیک در شهر های عبوری این محور مانند رودهن، کمربندی بومهن، آزادراه تهران_پردیس، جاجرود و... با حجم بیشتری در جریان است.

وی گفت: عبور و مرور انواع وسایل نقلیه از محور فیروزکوه سنگین و پر حجم است اما هموطنان به سهولت و بدون گره ترافیکی در حال عبور از این محور هستند.

محبی با بیان اینکه حادثه خاصی در محورهای مواصلاتی شرق استان رخ نداده، بیان کرد: تردد وسایل نقلیه از محور امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم سنگین اما روان است و مشکل خاصی در خصوص عبور و مرور وسایل نقلیه از این محورها وجود ندارد.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان ان تهران افزود: با توجه به کاهش عبور و مرور و نبود بار ترافیکی سنگین در محور هراز، ممنوعیتی که مقرر بود از ساعت ۱۶ امروز در این محور اعمال شود و تا ساعت ۱۲ شب ادامه داشته باشد لغو و هموطنان می‌توانند از جنوب به شمال این محور نیز تردد کنند.

وی اذعان کرد: رانندگان در چنین شرایطی با صبر، حوصله و شکیبایی تردد کرده و از ارتکاب تخلفات حادثه‌ساز، رعایت فاصله طولی مناسب با خودروهای جلویی، رعایت مدیریت زمان سفر و استراحت کافی قبل و در حین مسافرت سفری ایمن را برای خود و دیگر هموطنانمان رقم بزنند.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند