علیرضا قدمی با تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین و یاران باوفای آن حضرت، در تشریح این خبر، گفت: به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت های ترافیکی از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۱۳شهریور ماه تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۱۶ شهریور ماه در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد.

 

وی تصریح کرد: به همین منظور، تردد انواع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۱۶ شهریور ماه از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است.

رییس پلیس راه مازندران با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس، خاطرنشان کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت یک بعد از ظهر روز جمعه ۱۵ شهریور ماه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۱۶ شهریور ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۵ عصر روز جمعه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک طرفه خواهد بود.

قدمی گفت: تردد کلیه کامیون ها وکامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۱۳ شهریور ماه و همچنین از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۴ و ۱۵ شهریورماه از محور هراز ممنونع است.

وی افزود: تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۴ بعد از ظهر تا ساعت ۲۴ رز جمعه ۱۵ شهریورماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۶ بعد ازظهر تا ساعت ۲۴ همان روز از آب اسک به رودهن در محدوده مشاع یک طرفه می‌شود .

رییس پلیس راه مازندران از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان مازندران را دارند، خواست: ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند