هدر گارسیا ۳۸ ساله ، صبح روز شنبه توسط پلیس نیوزیلند بازداشت شد و ماموران پلیس دریافتند خودروی بی ام و کهوی در هنگام دستگیری سوار آن بوده با پلاک تقلبی در شهر تردد می کند.

 

براساس گزارشات، پس از جستجوی خودرو ، مأموران مواد مخدر و همچنین اثری از یک ماده پودری سفید کشف کردند. با این حال ، هنگام بازجویی اوضاع عجیب و غریبی به وجود آمد ، گارسیا به پلیس گفت که نام او مرسدس است و وی در سال ۱۹۹۸ به دنیا آمده است.

با این وجود مأمورین فریب نخورند و پس از قرار دادن جزئیات وی از طریق پایگاه داده خود ، دریافتند که اطلاعات وی کذب است و مرسدس در واقع نام دخترش است.پس از تأیید هویت واقعی او ، افسران بعداً دریافتند که گارسیا چندین حکم علیه دخترش جمع کرده چرا که خلاف های او به پای دخترش نوشته می شد.

اما ماجرا وقتی جالب تر می شود که بدانید در اتفاقی عجیب و غریب در اوایل ماه جاری پلیس نیوزیلند پس از دریافت هزاران اظهار نظر خنده دار درباره مدل موهای این زن محبور شد عکس وی را از مرکز داده های پلیس حذف کند. براای مثال یک نفر نوشته بود پلیس در حال شانه کردن موهای مظنون است. شخصی دیگر نوشته بود تا تاریخ آزادی، استفاده از شانه را به او آموزش دهید.درواقع پست مربوط به اطلاعات این زن در اینترنت بیش از ۸۴،۰۰۰ اظهار نظر و ۱۴،۰۰۰ اشتراک گذاری داشت.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند