امروز (دوشنبه) مدیران و مسئولان صنعت خودروسازی کشور با رییس و مسئولان سازمان ملی استاندارد ایران در این سازمان دیدار کردند.

در این دیدار نیره پیروزبخت - رییس سازمان ملی استاندارد ایران - خواستار همراهی و مشارکت همه جانبه در اجرای استانداردها شد و با اشاره به اینکه سخت‌گیری های ما به نفع خودروسازان و مردم است، تصریح کرد: حتی اگر سخت و دشوار باشد، باید الزامات سازمان ملی استاندارد در خودروسازی لحاظ شود.

رییس سازمان ملی استاندارد تاکید کرد: طبق برنامه، خودروهایی که ارتقا کیفیت نداده‌اند باید از چرخه تولید خارج شوند.

پیروزبخت، خواستار ادامه فعالیت کمیته ارزیابی مشکلات و رفع موانع تولید شد و ابراز امیدواری کرد که با همراهی سایر بخش‌ها در صنعت خودروسازی، شاهد رونق تولید در این صنعت باشیم.

فرشاد مقیمی، مدیرعامل ایران خودرو نیز با بیان اینکه رعایت استانداردها در فرآیند تولید خودرو، ضرورتی انکارناپذیراست، گفت: تلاش خواهیم کرد برای اجرای استانداردها، در چرخه تولید مکانیزمی طراحی کنیم.

وی تاکید کرد: تا حد امکان و ظرفیت صنعت کشور، قول می‌دهیم حتی یک قدم از اجرای استانداردها عقب‌نشینی نکنیم.

در این دیدار خودروسازان خواسته‌های خود را در مقابله با چالش‌های موجود در صنعت خودروسازی اعلام کردند و مسئولان سازمان ملی استاندارد ایران ضمن تاکید بر اجرای قوانین و مقررات مصوب در شورای عالی استاندارد، خواست و مطالبه مردم برای ارتقای کیفیت و ایمنی خودرو را، از اولویتهای این سازمان برشمردند.

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند