سرهنگ سعید راستی رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت گفت: اواخر ماه گذشته خبری مبنی بر درگیری، نزاع و عربده کشی در یکی از محلات جنوب شهر از سوی یکی از اراذل و اوباش سطح یک تهران به پلیس گزارش شد.

این مقام انتظامی عنوان کرد: با توجه به اینکه اقدامات مجرمانه این فرد شرور علاوه بر اخلال در نظم عمومی سبب نارضایتی اهالی و ساکنین این محل شده بود، حساسیت موضوع دو چندان شد و تیمی از ماموران پلیس امنیت عمومی پایتخت، وارد عمل شده و با بررسی‌های میدانی، اقدامات فنی و پایش دوربین‌های مداربسته محل درگیری و همچنین تلاش‌های شبانه روزی، در نهایت در تاریخ ۱۰ شهریور مخفیگاه این متهم شناسایی شد.

وی افزود: با هماهنگی از سوی مرجع قضایی تیم‌های عملیاتی به محل اعزام و در یک عملیات ضربتی این شرور متواری را دستگیر و برای تحقیقات به پلیس امنیت عمومی پایتخت منتقل کردند.

سرهنگ راستی، با اشاره به این مطلب که پلیس اجازه قدرت نمایی به هیچ شرور و متخلفی را نمی‌دهد، خاطرنشان کرد: با افرادی که بخواهند تحت هر عنوانی اقدام به برهم زدن نظم عمومی کنند برخورد قانونی خواهد شد و شهروندان می‌توانند در صورت برخورد با موارد مشکوک موضوع را از طریق سامانه مرکز ۱۱۰ و یا مراجعه به نزدیک‌ترین پایگاه پلیس، اطلاع دهند تا در سریع زمان ممکن رسیدگی شود.

 

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند