فراز کمالوند ‌در پاسخ به این پرسش که آیا در جلسه امروز سرمربیان لیگ برتری با مارک ویلموتس شرکت می‌کنید، عنوان کرد: بله حتما شرکت خواهم کرد تا چند مورد را به اطلاع سرمربی تیم ملی و مسئولان فدراسیون فوتبال برسانم.

وی ادامه داد: دلیل اولی که تصمیم گرفتم در جلسه امروز حضور پیدا کنم، گلایه از آقایان تاج و ساکت است. اینکه چرا آن‌ها به قانون و مقرراتی که خودشان وضع کردند، احترام نمی‌گذارند. تیم‌های بدهکار نه تنها بدهی‌هایشان را پرداخت نکردند که کارت‌های بازی بازیکنان جدید‌شان را هم دریافت کردند. خود من الان از ۴، ۵ سال پیش از چند باشگاه طلب دارم و جالب اینکه مالیات پولی که نگرفتم را هم داده‌ام اما هیچ اتفاقی نیفتاده است. امروز عصر گلایه‌ام را بار دیگر مطرح خواهم کرد.

سرمربی پارس جنوبی همچنین گفت: دلیل دیگرم برای حضور در جلسه با آقای ویلموتس هم درخواستم برای دعوت از مهدی ترکمان به تیم ملی است. ترکمان در حال حاضر یکی از آماده‌ترین چپ‌پاهای فوتبال ایران است. او با وجود اینکه اولین سال حضورش در لیگ برتر را سپری می‌کند اما به نظر من قابلیت حضور در اردوی تیم ملی را دارا است.

کمالوند با اشاره به درخواست مشابه‌اش از کارلوس کی‌روش بیان کرد: در گذشته داریوش شجاعیان نیز چنین شرایطی داشت. او نیز سال اول حضورش در لیگ برتر که خودم او را به گسترش فولاد آوردم، خوش درخشید و خیلی زود درباره‌اش با آقای کی‌روش صحبت کردم و دعوت هم شد. الان هم می‌گویم مهدی ترکمان شرایط حضور در تیم ملی را دارد و در جلسه امروز از آقای ویلموتس خواهش می‌کنم که به چشم خریدار به ترکمان نگاه کند. با این روند شک نکنید تیم ما خیلی زود در تیم ملی صاحب سهمیه می‌شود.

سرمربی پارس جنوبی در پایان افزود: جا دارد تشکر ویژه‌ای از آقای مهندس سیدپیروز موسوی مدیرعامل منطقه ویژه پارس جنوبی داشته باشم که واقعا برای تیم ما سنگ تمام گذاشته‌اند. ایشان با تمام مشکلات قانونی که وجود دارد، یک لحظه تیم را تنها نگذاشته و حتی استرس و فشار ناشی از مشکلات او را دچار بیماری و کسالت کرد. با این وجود از هیچ کوششی برای حل مشکلات‌مان دریغ نکرده است. همچنین از زحمات آقای رضاییان نیز باید تشکر کنم. او نیز در دو سه ماه گذشته خیلی برای تیم تلاش کرد و برای ایشان در همه مراحل زندگی آرزوی موفقیت می‌کنم.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند